Ora este UTC + 2






Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 40 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Record absolut Chiroiu 4
MesajScris: 23 Mai 2011, 15:42 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 16:59
Mesaje: 635
Chiar si la Nuci sunt in weekend unditari pe tot malul opus, cel putin asa am observat vineri si duminica.

_________________
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Record absolut Chiroiu 4
MesajScris: 23 Mai 2011, 15:55 
Neconectat
VIP GL

Membru din: 25 Feb 2010, 17:00
Mesaje: 1077
Da, ai dreptate, deci ar trebui sa pescuim in timpul saptamanii !!!
Dupa cum vad au ramas doar cateva locuri de unde nu se poate pescui vis - a - vis la undita sau pe margini stanga - dreapta!
Totusi este balta salbatica si are nevoie de timp pentru rezultate.
Uite un exemplu, daca vrei crap mare,mult si repede dute pe Greaca si dupa o partida de 12 ore stam de vorba (vezi: http://www.greaca-cercani.ro/2011/05/05 ... le-magice/, fara a vrea sa fac vreo reclama, doar cu parerea de rau ca nu m-am putut duce si eu), ai sa vezi ce si cum, dar sufera comparatie cu GL?, acum sa fim seriosi, si fara sa vreau sa supar pe nimeni mai ales pe cei din administratia Greaca - Cercani, GL este o oaza salbatica "grea" pentru crapari.
Curand, sunt sigur de asta, vor iesi la iveala overtenii si chiar cei cu doua cifre salbatici!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Record absolut Chiroiu 4
MesajScris: 23 Mai 2011, 17:11 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2010, 20:33
Mesaje: 2045
Localitate: bucuresti
florin p :
vineri seara ,impreuna cu andrei ajungem si noi pe chiroiu!
citind ce a "patit"Teddy,nu mai stiu daca sa ma duc pe C 3,4 sau sa ma asez la nuci....sa pe A2,3!!!
????ce parere avetzi?

deci pana la urma ,fratilor unde sun sa fac rezervare??
REBEL...ce "activitate"era de unde ai dat ,pana la "bursuci"???
am de ales intre -C6,7...unde nu se pune problema sa ma incurce unditari pe vreun mal...
-C3,4...stiind potentialul locurilor,dar cu posibile probleme de la unditari de vizavi
-A1,2,3...2 locuri din astea sa aleg,A2,3 avand probleme posibile cu unditari...
Maine tre sa sun pe Dan si nu m-am hotarat inca!!Simt ca pe C-uri va da bine in ele ...

citez:
"...era o foarte mare activitate in zona palcului singuratic din dreptul WC (unde a dat Iulian la "aroganta" si ii multumesc cu respect pe aceasta cale pentru sfaturile oferite) si super activitate incepand de la WC in dreapta pana la "bursuci...". :)

_________________
http://airsoft-outlet.ro/

0765242945-Florin Pocris


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Record absolut Chiroiu 4
MesajScris: 23 Mai 2011, 19:16 
Neconectat
User GL

Membru din: 13 Apr 2011, 16:13
Mesaje: 438
Localitate: Ploiesti
@booghy28: merci

@Teddy :imi pare rau ca nu te-am recunoscut de la inceput ca stateam mai mult de vb.,data viitoare poate vb. si sincronizam iesirea la pescuiala.Si eu cred ca unditarii au speriat pestele acolo si din punctul asta de vedere ar trebui vb. cu administratia sa interzica unditarilor (ma refer aici la mamaligarii manelisti care vin la gratareala) sa mai pescuiasca in apropierea standurilor ocupate de crapari ca doar e ditamai balta in care poti sa arunci o undita lejer si sa faci un gratar,mai ales c-urile frecventate de crapari

@florin p :eu iti recomand C4 - C5,noi am dat cu 8 bete pe C5 in evantai si nu am avut probleme cu spatiul,problema foarte mare e agatatura de pe C5 si cred ca si pe C6 C7 e la fel ,dar activitatea a fost foarte mare in zona,mai mare ca la noi.Iti sugerez sa faci agrafa la plumbul pierdut cat se poate de mica sa piarda plumbul cat mai repede,pierzi un plumb dar pastrezi restul si urca pe mal la intepare sau cand recuperezi.

_________________
"Te-ai ridicat atat de sus,scumpul meu amic incat de-aici de jos te vad atat de MIC"...I.L Caragiale
***
0720.578.489
0733.976.835


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Record absolut Chiroiu 4
MesajScris: 23 Mai 2011, 19:32 
Neconectat
VIP GL

Membru din: 25 Feb 2010, 17:00
Mesaje: 1077
Mai bine un plumb pierdut si un mustacios pe saltea ... decat zeci de monturi in balta + un sac de nervi ...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Record absolut Chiroiu 4
MesajScris: 23 Mai 2011, 19:33 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2010, 20:33
Mesaje: 2045
Localitate: bucuresti
rebel_carp :
@booghy28: merci

@Teddy :imi pare rau ca nu te-am recunoscut de la inceput ca stateam mai mult de vb.,data viitoare poate vb. si sincronizam iesirea la pescuiala.Si eu cred ca unditarii au speriat pestele acolo si din punctul asta de vedere ar trebui vb. cu administratia sa interzica unditarilor (ma refer aici la mamaligarii manelisti care vin la gratareala) sa mai pescuiasca in apropierea standurilor ocupate de crapari ca doar e ditamai balta in care poti sa arunci o undita lejer si sa faci un gratar,mai ales c-urile frecventate de crapari

@florin p :eu iti recomand C4 - C5,noi am dat cu 8 bete pe C5 in evantai si nu am avut probleme cu spatiul,problema foarte mare e agatatura de pe C5 si cred ca si pe C6 C7 e la fel ,dar activitatea a fost foarte mare in zona,mai mare ca la noi.Iti sugerez sa faci agrafa la plumbul pierdut cat se poate de mica sa piarda plumbul cat mai repede,pierzi un plumb dar pastrezi restul si urca pe mal la intepare sau cand recuperezi.


am inteles,rebel..asa voi face si la intepare si la recuperae,ca sa-l ridic din agatatura...
cred ca voi alege c3 si c4...(sa dau in zona stufului rotund de vis a vis)si cel mai important il voi ruga pe dan sa nu lase pe cineva sa "unditeasca" pe acolo...sa sperie pestele.
sau voi alege c6,c7 care au mult peste in zona,si nu au cum sa stea unditarii acolo....si sunt multe locuri de incercat acolo..sunt multe zone bune,care tin peste...

noaptea cum e vremea pe balta??vad din poza ca ai avut geaca....

_________________
http://airsoft-outlet.ro/

0765242945-Florin Pocris


Ultima oară modificat de florin p pe 23 Mai 2011, 19:38, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Record absolut Chiroiu 4
MesajScris: 23 Mai 2011, 19:36 
Neconectat
User GL

Membru din: 13 Apr 2011, 16:13
Mesaje: 438
Localitate: Ploiesti
pozele ....din pacate pentru cel de 7 kg nu am avut baterie la telefon :(


Fişiere ataşate:
Comentariu fişier: 3 kg
Image(1).jpg
Image(1).jpg [ 92.28 KiB | Vizualizat de 8860 ori ]

_________________
"Te-ai ridicat atat de sus,scumpul meu amic incat de-aici de jos te vad atat de MIC"...I.L Caragiale
***
0720.578.489
0733.976.835
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Record absolut Chiroiu 4
MesajScris: 23 Mai 2011, 19:39 
Neconectat
User GL

Membru din: 13 Apr 2011, 16:13
Mesaje: 438
Localitate: Ploiesti
cei de 5 kg


Fişiere ataşate:
Comentariu fişier: 5 kg
Image(11).jpg
Image(11).jpg [ 48.05 KiB | Vizualizat de 8858 ori ]
Comentariu fişier: 5kg
Image(7).jpg
Image(7).jpg [ 56.58 KiB | Vizualizat de 8858 ori ]
Comentariu fişier: 5 kg
Image(3).jpg
Image(3).jpg [ 84.17 KiB | Vizualizat de 8858 ori ]

_________________
"Te-ai ridicat atat de sus,scumpul meu amic incat de-aici de jos te vad atat de MIC"...I.L Caragiale
***
0720.578.489
0733.976.835
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Record absolut Chiroiu 4
MesajScris: 23 Mai 2011, 19:40 
Neconectat
User GL

Membru din: 13 Apr 2011, 16:13
Mesaje: 438
Localitate: Ploiesti
Si recordul personal ;;)


Fişiere ataşate:
Comentariu fişier: 9,960 kg
Image(2).jpg
Image(2).jpg [ 69.35 KiB | Vizualizat de 8858 ori ]

_________________
"Te-ai ridicat atat de sus,scumpul meu amic incat de-aici de jos te vad atat de MIC"...I.L Caragiale
***
0720.578.489
0733.976.835
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Record absolut Chiroiu 4
MesajScris: 23 Mai 2011, 19:45 
Neconectat
User GL

Membru din: 13 Apr 2011, 16:13
Mesaje: 438
Localitate: Ploiesti
@florin p : cam rece noaptea ca adia si putin vantul....ne-a si inconjurat furtuna in a doua noapte,a dat si cateva picaturi...depinde ce va zice la meteo sapt. viitoare.
De ce nu bagi si C5 in schema?

_________________
"Te-ai ridicat atat de sus,scumpul meu amic incat de-aici de jos te vad atat de MIC"...I.L Caragiale
***
0720.578.489
0733.976.835


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Reclama
MesajScris: 01 Mar 2011, 00:30 
Neconectat
Advertiser bot
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 2010, 13:00
Mesaje: 00

Reclama:





 


Sus
 
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 40 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Style created by © Matti, gry komputerowe, alveo witaminy zdrowie witaminy

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România