Ora este UTC + 2






Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 38 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Invitatie pescuit
MesajScris: 25 Mar 2010, 09:28 
Neconectat
User nou

Membru din: 25 Mar 2010, 08:55
Mesaje: 14
Localitate: Bucuresti
Buna ziua
Sunt un nou membru al acestui forum %%- si deschid acest topic pentru a veni in ajutorul colegilor care nu dispun de masina si doresc sa mearga la pescuit. Eu duminica merg pe balta(sau cel putin asa vreau), suntem 2 pescari mai avem loc de o persoana, cine doreste poate lasa detalii aici. Apropo eu sunt din Bucuresti si stau in Dristor.
Azi trebuie sa confirm cu Dl Dan Alecu si revin cu mesaj in cazul in care se amana iesirea.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatie pescuit
MesajScris: 25 Mar 2010, 10:03 
Neconectat
VIP GL

Membru din: 25 Feb 2010, 17:00
Mesaje: 1077
Salut Mihai,
Eu stau in Giurgiului si vreau sa ma duc sambata, ies prin Colentina - Afumati - etc. Nu am fost niciodata pe Chiroiu4.
Daca cumva te razgandesti si vrei sa mergi sambata poate mergem impreuna, sau daca mergem impreuna poate merg si eu tot duminica. Am si eu masina, dar cu traseul este mai complicat deoarece este prima oara.
Poti sa ma contactezi la urmatorul numar de telefon: 0729308015.
Multumesc anticipat, o saptamana minunata si ... fire cat mai intinse :D !!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatie pescuit
MesajScris: 25 Mar 2010, 11:08 
Neconectat
User nou

Membru din: 25 Mar 2010, 08:55
Mesaje: 14
Localitate: Bucuresti
Salut Vali
Din pacate eu nu pot merge sambata pentru ca trebuie sa merg la biserica cu finii.
Duminica daca te hotarasti cu cea mai mare placere mergem impreuna.
Ca sa nu mai intri in Bucuresti cel mai bine intra pe centura la Jilava si iesi de pe centura la Voluntari.
Citat: "Se merge pe drumul spre Urziceni si la iesirea din comuna Movilita se face la dreapta (este singurul drum asfaltat si cu plopi pe margine), se merge in aceasta ordine comuna Rosiori, apoi Dragoiesti, iar in Comuna Dragoiesti dupa biserica se face imediat la dreapta. Se merge pana in capatul drumului si se face la dreapta din nou apoi dupa circa 200m se face stanga. Se merge pe camp pana se face primul drum la stanga care da direct in balta. Ca punct reper veti vedea bariera la intrarea pe balta si in dreapta."


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatie pescuit
MesajScris: 25 Mar 2010, 11:09 
Neconectat
User nou

Membru din: 25 Mar 2010, 08:55
Mesaje: 14
Localitate: Bucuresti
Te-am sunat dar nu ai raspuns, nr meu este 0723359649


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatie pescuit
MesajScris: 25 Mar 2010, 11:57 
Neconectat
VIP GL

Membru din: 25 Feb 2010, 17:00
Mesaje: 1077
Salut Mihai,

Deja am vorbit si am stabilit.
Oricum mai vorbim si maine dupa ce vorbesc si eu cu Dan.
Numai bine.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatie pescuit
MesajScris: 26 Mar 2010, 11:55 
Neconectat
User nou

Membru din: 25 Mar 2010, 08:55
Mesaje: 14
Localitate: Bucuresti
Salut Bogdan
Rezolvat duminica, ne auzim la telefon sambata sa stabilim ora de intalnire, locul ramane in benzinaria PETROM.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatie pescuit
MesajScris: 26 Mar 2010, 12:43 
Neconectat
VIP GL

Membru din: 25 Feb 2010, 17:00
Mesaje: 1077
Salut Mihai,

Am vorbit cu Dan si ma asteapta si maine, ma incumet singur, si duminica cand mergem impreuna.
Spuneai ca ar fi o idee sa ne intalnim la intersectia Colentina - Fundeni, penbtru mine este mai O.K. mergem mai mult impreuna.
Oricum mai vorbim si sambata sa stabilim exact.
Sper sa ajung maine.
O zi placuta si ... fara ploaie, cica ar fi duminica dar nu prea cred, sper sa nu :-o


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatie pescuit
MesajScris: 29 Mar 2010, 10:41 
Neconectat
User nou

Membru din: 25 Mar 2010, 08:55
Mesaje: 14
Localitate: Bucuresti
Bogdan te-am asteptat 30 min ~x( :(|) , nici la telefon nu ai raspus :-w .
In ciuda vremii capricioase a fost o partida foarte frumoasa, am avut 5 prezentari intre 4 si 5kg/buc.
:gl9


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatie pescuit
MesajScris: 29 Mar 2010, 10:55 
Neconectat
VIP GL

Membru din: 25 Feb 2010, 17:00
Mesaje: 1077
Salut Mihai,
Din pacate pe langa faptul ca sambata mi-am intrerupt partida de pe Chiroiu pentru ca a trebuit sa ma duc la 17,00 cu fimea la doctor, am uitat de mutarea orei, una la mana, a doua la mana mi s-a descarcat mobilul si m-am trezit era 7,30 ora veche deci era 8,30 ora de acum.
Am vazut apelul tau dupa ce am conectat mobilul in priza si am inebunit X( , dupa care ziua a decurs numai cu probleme, iar la medic dar cu bunicamea, in fine...
Te rog primeste scuzele mele de rigoare, si vroiam sa ne vedem la intersectia Colentina - Fundeni sa fie mai aproape...
Imagineaza-ti sa descarc masina care era deja pregatita de plecare, dar cand am mai vazut si vremea, asta este.
Mihai, ramane pe data viitoare am de gand sa merg a doua saptamana dupa paste.
Vb si tinem legatura, o zi buna.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatie pescuit
MesajScris: 29 Mar 2010, 11:06 
Neconectat
User nou

Membru din: 25 Mar 2010, 08:55
Mesaje: 14
Localitate: Bucuresti
Te inteleg, insanatosire grabnica fetitei.
In fiecare weekend din luna APRILIE am cate un eveniment de la care nu pot lipsi.
Cred ca mai devreme de farsitul lui MAI inceputul lui IUNIE nu mai am cum sa merg pe balta.
Iti recomand sa mergi cu cineva prima data ca nu se ajunge chiar usor, daca este si noapte cu atat mai mult ptr ca nu-ti dai seama care este drumul exact. Eu am bajbait ceva pana am nimerit.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Reclama
MesajScris: 01 Mar 2011, 00:30 
Neconectat
Advertiser bot
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 2010, 13:00
Mesaje: 00

Reclama:





 


Sus
 
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 38 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următorul


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Style created by © Matti, gry komputerowe, alveo witaminy zdrowie witaminy

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România