Ora este UTC + 2






Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: porumb pentru carlig
MesajScris: 19 Ian 2013, 04:11 
Neconectat
User nou
Avatar utilizator

Membru din: 12 Dec 2011, 09:51
Mesaje: 19
Localitate: ovidiu
Va salut cu respect!Ce sa fac ca nu se gaseste deloc porumb vidat carp zoom miere(reteta d-lui Iulian P.)!?Vreau sa fac o retea pt a o folosi la mine la Constanta pe Tibrinu!Poate ma puteti ajuta cu un sfat sau alta momeala-nada care merge bine pe balta asta,sa-mi pregatesc cele necesare!Stima si un an cat mai bun! ^:)^


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: porumb pentru carlig
MesajScris: 20 Ian 2013, 18:13 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:45
Mesaje: 6076
Localitate: BUCURESTI
elvis :
Va salut cu respect!Ce sa fac ca nu se gaseste deloc porumb vidat carp zoom miere(reteta d-lui Iulian P.)!?Vreau sa fac o retea pt a o folosi la mine la Constanta pe Tibrinu!Poate ma puteti ajuta cu un sfat sau alta momeala-nada care merge bine pe balta asta,sa-mi pregatesc cele necesare!Stima si un an cat mai bun! ^:)^


---------

la ultimele partide din 2011 pe Tibrinul am folosit `plastice` si amprins la fel de bine .
Pe momitor benzar de miere si platice diferite culori .Am pescuit si cu plumb dar am atasat un saculet solubil cu porumb uscat si benzar mix uscat .

Am nadit cu catapulta pe afet cu bulgari din benzar miere si porumb inmuiat .
Porumbul uscat a fost pus intr-o lada frigotehnica si am adaugat o sticla de sensas /scopex si apa fiarta . A stat in lada 10 ore ....

Cu acest porumb am nadit si cu bulgari si cu spombul ;)

Cand deschide balta poate ne anunti si pe noi (balta mare )

_________________
-MEMBRU FONDATOR Clubul Sportiv
FUDO HOOKS -Japanese technological perfection
tel: 0765.071.874


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: porumb pentru carlig
MesajScris: 20 Ian 2013, 22:00 
Neconectat
User nou
Avatar utilizator

Membru din: 12 Dec 2011, 09:51
Mesaje: 19
Localitate: ovidiu
Cu siguranta cum aud ceva o sa scriu aici pe site!Anul trecut balta mare a fost inchisa iar cea mica s-a deschis de Florii!Din cate am observat eu,cel mai mare dusman al pescarului aici in afara de taxa :)) e namolul de pe substrat,respectiv greutatea de a gasi un loc bun de pescuit .Sper sa ma ajute markerul deoarece inca nu cunosc bine substratul celor doua balti si locurile calde!Multumesc pentru raspuns si ajutor!Tare as vrea sa ne intilnim la balta la vara sa mai invat si eu cate ceva! :) Numai bine,stima! :ymhug:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Reclama
MesajScris: 01 Mar 2011, 00:30 
Neconectat
Advertiser bot
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 2010, 13:00
Mesaje: 00

Reclama:





 


Sus
 
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, alveo witaminy zdrowie witaminy

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România