Ora este UTC + 2






Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cernica
MesajScris: 27 Ian 2014, 21:07 
Neconectat
User GL

Membru din: 26 Apr 2010, 13:46
Mesaje: 119
Ce parere aveti despre balta, cei care ati pescuit?? Eu am pescuit mult pe aceasta balta dar din pacate s-a cam dus la vale, desi are foarte mult peste si foarte mare. Lasand la o parte taxa foarte mare pe 12 ore si atitudinea paznicilor care este jalnica si nu tin cont de nimic a mai aparut si specia aia nenorocita de somn pitic care iti devasteaza patul de nada si momeala de carlig, despre pescarii de caras nu pot spune nimic, nici macar o amarata de platica nu mai prind, iar carasul este tintuit in larg din cauza somoteiului!! Carasul din ce stiu eu se prinde bine primavara cand este cam lesinat de foame si mai vine in maluri, in rest perioada de vara-toamna nu pre are nici un rost sa incerci. La crap ce pot spune din propria experienta este ca poti face un pat de nada mai consistent din resturi de carne imputita(ficat de pui, mate de peste etc) un pic mai departe de unde plantezi lansetele si neaparat nadit pe fiecare lanseta, nu sa faci un alt pat de nada!!!! Daca vreti sa faceti o partida la crap pe aceasta balta intrebati la cei care cunosc despre locurile bune de crap care sunt frecventate, eu am incercat multe zone dar numai vreo 3 mi-au adus rezultate. Va doresc fire intinse!!
PS: Un cuvant de spus cred ca are si George pt ca stiu ca a pescuit si el pe Cernica!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cernica
MesajScris: 27 Ian 2014, 23:57 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:40
Mesaje: 1418
Am fregventat aceasta minunata balta prin 2007,tot ce pot spune este ca a fost foarte prost administrata.

_________________
Green Lake-Team
Presedinte CS.GREENLAKE
greenlaketeam@yahoo.com
tel:0761284968


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Reclama
MesajScris: 01 Mar 2011, 00:30 
Neconectat
Advertiser bot
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 2010, 13:00
Mesaje: 00

Reclama:





 


Sus
 
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, alveo witaminy zdrowie witaminy

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România