Ora este UTC + 2






Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 113 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Greaca Cercani
MesajScris: 21 Noi 2010, 01:22 
Neconectat
User GL
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2010, 01:41
Mesaje: 200
Localitate: bucuresti
bravo kepsa felicitari

_________________
OveR 10 my love


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Greaca Cercani
MesajScris: 22 Noi 2010, 19:43 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 05 Apr 2010, 18:50
Mesaje: 1497
Localitate: Bucuresti
Bravo Bogdane !
Unde ai dat ? LA ce? si cat aveau pesti din poze ?

_________________
Privesc mult si simt monstros
0721 724 456


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Greaca Cercani
MesajScris: 23 Noi 2010, 07:45 
Neconectat
VIP GL

Membru din: 25 Feb 2010, 17:00
Mesaje: 1077
Salut Arsinele.
Am fost cu niste prieteni de-ai casei care, daca nu s-a putut sa stea pe malul celalalt din cauza intrarii pe balta a drumului, vroiam sa dam in zona stalpilor de vita la peste mare, ei au stat la Vali, iar eu am stat la Marius, langa ei in stanga.
Am folosit Fresh Squid - Octopus & Black Pepper de 20 ** nedipuite, cate doua pe firul de par cu carlig Curv Shank de 2 si un saculet atasat cu doua bile tari, montura cu plumb pierdut. Am dat intr-o zona cu multa agatatura si apropos daca nu foloseam montura cu plumb pierdut nu scoteam nimic.
Pe langa ciortaniada care sincer sa fiu ne-a cam omorat, si pe o ceata de nu vedeai in 20 m pestii din poze care au fost cantariti au avut: salonta aproape 7,5 kg iar Romanescul 10,9 kg.
Intre 11,30 si 14,30 aproximativ nu s-au mai prins exemplare mai mari dar dupa ce ceata a disparut s-au scos pe saltea mustaciosi intre 2,5 si 4,5 kg. Pe la 18,00 cand trebuia sa plecam a inceput dezmatul dar eu deja aveam sculele stranse. Ma gandesc daca nu se face frig si timpul/banii mi-o vor permite sa fac o partida de cel putin 48 ore ca sa vad rezultatele.
Ce mi-a placut cel mai mult este faptul ca am avut ocazia sa testez niste Harrison Torrix facute de Laurentiu Andronic la comanda, taticu vreau sa-ti spun ca merg ca unse. A avut dreptate cine a spus ca daca ai bani sa-ti faci lansete de comanda ca merita. Pe langa designul exceptional sunt foarte bine echilibrate din toate punctele de vedere.
Pot sa-ti spun ca a fost o partida excelenta dar din pacate cam scurta, dar asta este mai bine atat decat deloc. Si inca ceva. daca vrei sa scapi totusi de ciortani, foloseste, orice momeala dar constant, fara nada aruncata aiurea, carlige mari si bile mari de asemenea si tari. Am vazut peste scapat langa minciog, care dupa spusele si lui George si al altora care au asistat, avea cel putin 15 kg, deh, ace fine, etc.
Concluzia, merita facuta o partida chiar daca vremea nu tine cu pescarul, ca a inceput sa manance!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Reclama
MesajScris: 01 Mar 2011, 00:30 
Neconectat
Advertiser bot
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 2010, 13:00
Mesaje: 00

Reclama:





 


Sus
 
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 113 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Style created by © Matti, gry komputerowe, alveo witaminy zdrowie witaminy

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România