Ora este UTC + 2






Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 39 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: 25.000 - EUROCONCURS-Tancabesti balta de concurs
MesajScris: 19 Apr 2010, 22:33 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:40
Mesaje: 1418
Scuze pentru intarziere.Incep prin a multumi baietilor din club,cei care au fost in teren si au facut tot posibilul sa exploateze la maxim locul,cat si celor care ne-au sustinut de acasa.Din pacate am fost victimele unei grile mai slabe si unei,,scaldatori'' care nu a tinut peste in aceasta perioada.Desi la sedinta tehnica de la inceputul concursului sa deschis subiectul grilelor nimeni nu a avut nimic de obiectat deoarece este foarte greu sa nimeresti toate grilele echilibrate.Daca cu cateva zile inainte de concurs pe vaci 0 nu sa prins aproape nimic si locul impreuna cu planet au fost retrogradate valoric in C dupa 3 zile,locul avand in vedere rezultatele a revenit valoric in A.In ansamblu un concurs de calitate cu loturi valoroase unde de fiecare data cred ca va castiga lotul cu grila cea mai echilibrata si nu in ultimul rand lotul care va gresi cel mai putin. ;)

_________________
Green Lake-Team
Presedinte CS.GREENLAKE
greenlaketeam@yahoo.com
tel:0761284968


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 25.000 - EUROCONCURS-Tancabesti balta de concurs
MesajScris: 19 Apr 2010, 22:34 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:45
Mesaje: 6076
Localitate: BUCURESTI
ieri noapte am visat numai casuta de pe malul opus al standului la care am incercat sa pescuiesc 100 ore. Dupa 100 de ore cu aceeas imagine in fata cred ca fac un desen cu cele mai mici detalii. Ma gandesc cu groaza ca ma asteapta saptamana viitoare inca 96 de ore de concurs pe Tancabesti la Crapmania si am o presimtire ca o sa fixez iar aceeas priveliste cu ,casuta =)) .

_________________
-MEMBRU FONDATOR Clubul Sportiv
FUDO HOOKS -Japanese technological perfection
tel: 0765.071.874


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 25.000 - EUROCONCURS-Tancabesti balta de concurs
MesajScris: 19 Apr 2010, 22:57 
Neconectat
Green Lake Club

Membru din: 20 Ian 2010, 09:26
Mesaje: 110
arsinel :
Nu-mi vine sa cred bai baietii,sa prinzi mai mult de jumatate de tona de peste si sa iesi pe ultimul loc ,incredibil ce poate sa faca Mitranescu cu mamaliga aia a lui ca deja incepe sa ma dispere sa mor .Pe unde se duce il omoara cu Mamaliga aia .Ce o pune in ia ? Cum o face ca inebunesc sa mor daca mai dau de el undeva de nu ii fur ceaunu si il dau la sfarsit :D =))



nu neaparat mamaliga e baza la mitranescu ci pescarul din el,simte unde e pestele mai mult decat alti pescari,poate e cel mai complet de la noi
cand am auzit cum lua pestii peste plauri pe sus,ca acolo ii gasise(se imtampla pe chiroiu anul trecut in primavara) mi-am dat seama ...ca are un +
mamaliga e doar un pretext,un produs ieftin,cel mai ieftin,cu care se prinde peste,se castiga concursuri


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 25.000 - EUROCONCURS-Tancabesti balta de concurs
MesajScris: 20 Apr 2010, 06:12 
Neconectat
User GL
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2010, 15:27
Mesaje: 111
Localitate: Bucuresti
iulian petre :
ieri noapte am visat numai casuta de pe malul opus al standului la care am incercat sa pescuiesc 100 ore. Dupa 100 de ore cu aceeas imagine in fata cred ca fac un desen cu cele mai mici detalii. Ma gandesc cu groaza ca ma asteapta saptamana viitoare inca 96 de ore de concurs pe Tancabesti la Crapmania si am o presimtire ca o sa fixez iar aceeas priveliste cu ,casuta =)) .


zi lui Vlad Parfene sa ti-o vanda :)) :)) :)) :))

_________________
Cristian Surdu
mosharu carpfishing team

Crap-One
producator accesorii pescuit
http://www.crap-one.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 25.000 - EUROCONCURS-Tancabesti balta de concurs
MesajScris: 20 Apr 2010, 17:48 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:45
Mesaje: 6076
Localitate: BUCURESTI
sunt 28 standuri in concurs la Crapmania.Cine face un mic pariu cu mine ca o sa cad pe standul Scaldatoare sau stanga Scaldatoare? Deoarece sunt 2 posibilitati din 28 vreau cota buna la pariu. La fiecare 10 ron pariati vreau 100 si eu dau dublu la cat pariati voi :)) .

Ps. Inca visez casuta deci e clar =))

_________________
-MEMBRU FONDATOR Clubul Sportiv
FUDO HOOKS -Japanese technological perfection
tel: 0765.071.874


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 25.000 - EUROCONCURS-Tancabesti balta de concurs
MesajScris: 20 Apr 2010, 18:07 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 16:59
Mesaje: 635
nu vei pica, sunt sigur. eu pariuri nu fac, dar ai o bere de la mine daca totusi pici. si daca e, iti doresc stanga scaldatoare, cred ca acolo o sa fie o diferenta clara fata de scaldatoare.

_________________
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 25.000 - EUROCONCURS-Tancabesti balta de concurs
MesajScris: 20 Apr 2010, 20:07 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 05 Apr 2010, 18:50
Mesaje: 1497
Localitate: Bucuresti
Nu contest Dl Podaru ca nu stie sa dea la peste dar degeaba sti tu sa-l scoti,sa-l intepi .... daca nu dai cu o momeala buna,daca nu faci un pat consistent (nici prea-nici foarte foarte) si frecvent .Am un prieten (coleg de munca ) care acum nici doua saptamani pe MV a iesit pe locul 5 (Slave il cheama ) si am fost in vizita unde ne uitam toti ca Mitranescu aproape ca nu mai facea fatza si la MV cum stie toata lumea nu este stuf,agatatura trebuie sa dai intre 5 si 15 m de malul opus ,faza suprema este ca anult trecut la concurs tot pe MV dadea (mitranescu)aprope la padure si arunca cadea momitorul fix pe malul de vizavi la 5 cm pe pamant si apoi tragea putin de lanseta sau de fir si tragea forfacul in apa razant cu malul iar la max 3 min avea trasatura . :D incredibillll
Nu vreau sa se interpreteze ,sa creada lumea ca am ceva cu el .Nuu, vreau doar sa zic ca este CAMPION cu reteta pe care a descoperit-o .Bravo lui !
Faza este ca eu personal nu am prins de cand ma stiu eu mai mult de 4 crapi intr-o partida de pescuit de 24 de ore si asta sa intamplat doar de doua ori in rest unul maxim doi sau chiar nimic si zilele aste o sa platesc taxa sa intru si eu in club ,poate vom avea posibilitatea sa ne gasim pe balta ,poate chiar stabilim o partida cu Dvs cu George si cu cine mai doreste si ma mai invatati si pe mine unele chesti (nu tucuri ,jmecheri) chestiuni de baza in principiu de momit ca nu sunt eu tocmai doxa .
Va salut si mai vb!

_________________
Privesc mult si simt monstros
0721 724 456


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 25.000 - EUROCONCURS-Tancabesti balta de concurs
MesajScris: 01 Mai 2010, 17:53 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:45
Mesaje: 6076
Localitate: BUCURESTI
Teddy :
nu vei pica, sunt sigur. eu pariuri nu fac, dar ai o bere de la mine daca totusi pici. si daca e, iti doresc stanga scaldatoare, cred ca acolo o sa fie o diferenta clara fata de scaldatoare.



--------------

Am fost la Crapmania :(( ce credeti ca aveam in fata mea?......CASUTA dar din lateral =)) =)) . Acum pot desena linistit cu toate detaliile casuta si din fata si din lateral :)) :)) . Dupa 2 concursuri pe Tancabesti am ajuns la o concluzie> Daca vrei sa prinzi peste trebuie sa nadesti cantitati industriale gen 100,150 kg de nada.Cine a nadit mult a si prins peste dar asta inseamna multi bani :((

_________________
-MEMBRU FONDATOR Clubul Sportiv
FUDO HOOKS -Japanese technological perfection
tel: 0765.071.874


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 25.000 - EUROCONCURS-Tancabesti balta de concurs
MesajScris: 02 Mai 2010, 21:18 
Neconectat
Green Lake Club

Membru din: 26 Feb 2010, 18:51
Mesaje: 14
Iulica ai vazut: Crapmania, Scaldatoare, alti pescari,aproape aceeasi cantitate--->cred ca nu am gresti noi cu nimic doar ca nu a tinut peste scaldatoarea...poate la vara

PS:un desen cu casuta se poate :)) =))


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Reclama
MesajScris: 01 Mar 2011, 00:30 
Neconectat
Advertiser bot
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 2010, 13:00
Mesaje: 00

Reclama:





 


Sus
 
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 39 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Style created by © Matti, gry komputerowe, alveo witaminy zdrowie witaminy

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România