Ora este UTC + 2






Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 14 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: test1
MesajScris: 28 Feb 2010, 22:55 
Neconectat
User nou
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2010, 01:33
Mesaje: 6
Localitate: Constanta
misu_sipanu :
dupa 6 luni de certuri pe forumuri,am avut o perioada in care nu mai intelegeam nimic.


Cu cine te certi pe forumuri misule si ce nu intelegi ?

_________________
gazduire web


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluburi partenere.
MesajScris: 28 Feb 2010, 23:20 
Neconectat
User GL

Membru din: 18 Ian 2010, 15:59
Mesaje: 382
Localitate: EFORIE NORD
Ma cert cu cine vreau , =)) si nu inteleg nimic,daca tu intelegi mai multe,lumineaza ma si pe mine,chit ca nu mai dau doi bani pe ce credeam acum un an despre ,,fair play,, :D

_________________
CS.GREEN LAKE

http://www.crapfan.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluburi partenere.
MesajScris: 01 Mar 2010, 02:38 
Neconectat
User nou
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2010, 01:33
Mesaje: 6
Localitate: Constanta
misu_sipanu :
Ma cert cu cine vreau , =)) si nu inteleg nimic,daca tu intelegi mai multe,lumineaza ma si pe mine,chit ca nu mai dau doi bani pe ce credeam acum un an despre ,,fair play,, :D


Cu tot respectul, dar eu intotdeauna am inteles ce si cum, comparativ cu altii, sau poate pur si simplu am avut acces la informatii neaccesibile celorlalti si asta m-a ajutat sa vad dincolo de aparente si ca sa iti raspund la intrebare, nu cred ca te voi putea "lumina" vreodata. In ceea ce priveste fair-play-ul imi este greu sa cred ca oamenii se schimba peste noapte, ceea ce ma duce cu gandul ca acestia au fost dintotdeauna asa si noi ceilalti, privitorii nu ne-am dat seama decat prea tarziu. Sau poate ma insel ?

Apropos' de fair-play: cunosti pe cineva care si-a auto-insusit ideea unei persoane reprezentative din carpfishing-ul romanesc de a creea un concurs de pescuit in zona Dobrogea ? sau poate ca stii pe cineva care vinde mixuri (amestecuri) pentru pescuitul crapului dupa retete "proprii" si brevetate.

Spui ca nu mai dai doi bani pe ce credeai acum un an; te rog sa imi spui ce crezi acum !

P.S. Imi cer scuze ca nu am putut ajunge la tine asa cum stabilisem fiindca a trebuit sa raman in Bucuresti si cred ca abia la sfarsitul saptamanii voi pleca de aici. Imediat cum voi ajunge in Constanta te voi contacta telefonic in vederea stabilirii unei intalniri.

_________________
gazduire web


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluburi partenere.
MesajScris: 01 Mar 2010, 17:37 
Neconectat
User GL

Membru din: 18 Ian 2010, 15:59
Mesaje: 382
Localitate: EFORIE NORD
@Cosmin

Am promis ca nu ati mai raspund,dar pt. Florentin ,o fac.
Nu pot sa fac un copi paste,era pe secret si suna cam asa
..Misule de ce nu faci un concurs la Corbu sa venim si noi la mare,,
,,intradevar,denumirea te reprezinta,,CIT DESPRE ORGANIZATOR TRECE MISU SIPANU NU CARP ZONE,,
Cam asta a fost in mare,nu vad de ce ar fi Florentin suparat,dupa cite al cunosc ma suna si discutam,EU CRED CA E MAI MULT UNA DIN MULTELE TALE SCORNELI.
Despre partea cu mixul nu prea inteleg ce vrei sa spui,numai tu poti.
Insa cu partea in care recunosti ca ai avut acces la anumite lucruri secrete,de unde cunosti multe dedesubturi ale tuturora,aici ai dreptate,insa faptul ca CITESTI MESAGERIA PRIVATA NU CRED CA ESTE O LAUDA,poate pt.tine.
Cupa Fanatic a fost conceputa de mine ca un concurs care sa ramina permanent ,an de an,la sugestia lui Florentin ,dar de conceptie proprie.
Si ca o divagare ,am propus cit eram in Carp Zone,ca in cadrul Cupei Fanatic sa decernam o cupa comemorativa Gabi Neamtu pe care sa o dau an de an din fonduri proprii,.....nu am primit nici un raspuns DE LA NICI UN MEMBRU CZ.
Ca sa te trezesti tu acuma sa incepi sa fabulezi pe tema asta sa ,e o frustrare din partea ta ,nci nu ma asteptam la altceva.
ps.Nu al mai innebuni pe Mada ca nu al cunosti bine,si nici nu te mai lauda ca o sa ma combati pe forumuri,nu stiu cu ce te ajuta.

_________________
CS.GREEN LAKE

http://www.crapfan.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluburi partenere.
MesajScris: 01 Mar 2010, 17:55 
Neconectat
User nou
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2010, 01:33
Mesaje: 6
Localitate: Constanta
misu_sipanu :
@Cosmin

Am promis ca nu ati mai raspund,dar pt. Florentin ,o fac.
Nu pot sa fac un copi paste,era pe secret si suna cam asa
..Misule de ce nu faci un concurs la Corbu sa venim si noi la mare,,
,,intradevar,denumirea te reprezinta,,CIT DESPRE ORGANIZATOR TRECE MISU SIPANU NU CARP ZONE,,
Cam asta a fost in mare,nu vad de ce ar fi Florentin suparat,dupa cite al cunosc ma suna si discutam,EU CRED CA E MAI MULT UNA DIN MULTELE TALE SCORNELI.
Despre partea cu mixul nu prea inteleg ce vrei sa spui,numai tu poti.
Insa cu partea in care recunosti ca ai avut acces la anumite lucruri secrete,de unde cunosti multe dedesubturi ale tuturora,aici ai dreptate,insa faptul ca CITESTI MESAGERIA PRIVATA NU CRED CA ESTE O LAUDA,poate pt.tine.
Cupa Fanatic a fost conceputa de mine ca un concurs care sa ramina permanent ,an de an,la sugestia lui Florentin ,dar de conceptie proprie.
Si ca o divagare ,am propus cit eram in Carp Zone,ca in cadrul Cupei Fanatic sa decernam o cupa comemorativa Gabi Neamtu pe care sa o dau an de an din fonduri proprii,.....nu am primit nici un raspuns DE LA NICI UN MEMBRU CZ.
Ca sa te trezesti tu acuma sa incepi sa fabulezi pe tema asta sa ,e o frustrare din partea ta ,nci nu ma asteptam la altceva.
ps.Nu al mai innebuni pe Mada ca nu al cunosti bine,si nici nu te mai lauda ca o sa ma combati pe forumuri,nu stiu cu ce te ajuta.


"Scorneala" asta a mea a fost discutata la masa in Eforie de fata cu Florentin Iuga, Madalin Rusu, Tu, George Alexandru, Eu si parca si Bibi. Am spus eu ca citesc ceva ? sau iti place sa faci afirmatii gratuite ca de obicei (vesnicul bla bla bla...) Dupa cate NU il cunosti pe Florentin el a spus ca nu da doi bani pe chestia asta si asa cum stii (sau nu) el intotdeauna lasa de la el - mai mult decat atat mi-a sugerat sa imi vad de treaba mea si sa uit de toata tarasenia asta, dar nu prea pot; in schimb eu am fost cel aratat cu degetul fiindca EU te-am adus in carpzone si tu i-ai dezamagit pe toti, in special pe mine. Te-am pretuit foarte mult, te-am pus la loc de cinste si din cauza ta ceilalti isi ridica semne de intrebare vis' a vis' de prietenii mei, implicit in ceea ce ma priveste. Ei bine, asta nu pot sa uit !

Ai spus bine: "am propus cit eram in Carp Zone,ca in cadrul Cupei Fanatic sa decernam o cupa comemorativa Gabi Neamtu" ..........nu intelegi ca NU mai esti in carpZone ?

Nu il "innebunesc" pe Mada (e suficient de mare sa inteleaga ce se petrece); chiar imi pare rau ca nu i-am ascultat sfaturile candva......demult si pentru asta are respectul meu. Sa te combat pe forumuri......deja o dam in chestii de gradinita.

Si stii ceva, nici eu nu voi mai scrie nimic; o sa discutam personal toate porcariile astea (asta daca nu te vei mai ascunde in spatele telefoanelor inchise).

_________________
gazduire web


Ultima oară modificat de Qnyx pe 01 Mar 2010, 18:49, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluburi partenere.
MesajScris: 01 Mar 2010, 18:09 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:45
Mesaje: 6076
Localitate: BUCURESTI
@ Qnyx
acest forum are si mesagerie privata.....dar si o sectiune de "dispute si carcoteli.Daca ai ceva de comentat de concursuri ai numarul meu .

_________________
-MEMBRU FONDATOR Clubul Sportiv
FUDO HOOKS -Japanese technological perfection
tel: 0765.071.874


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluburi partenere.
MesajScris: 01 Mar 2010, 18:31 
Neconectat
User GL

Membru din: 18 Ian 2010, 15:59
Mesaje: 382
Localitate: EFORIE NORD
cred ca ar fi bine sa fie trecute in alt topic,toate raspunsurile,nu au nici un rost pe topicul asta,ca si cele de la Cupa Fanatic :(

_________________
CS.GREEN LAKE

http://www.crapfan.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Misu_sipanu Vs Qnyx
MesajScris: 01 Mar 2010, 19:31 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 22:27
Mesaje: 862
Localitate: Bucuresti
Am mutat discutiile voastre aici.
Daca doriti sa continuati - var rog - vorbiti pe rand :))

_________________
Aventurile mele


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Misu_sipanu Vs Qnyx
MesajScris: 01 Mar 2010, 19:34 
Neconectat
User GL

Membru din: 18 Ian 2010, 15:59
Mesaje: 382
Localitate: EFORIE NORD
:)) =)) :)) =))

_________________
CS.GREEN LAKE

http://www.crapfan.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluburi partenere.
MesajScris: 01 Mar 2010, 19:39 
Neconectat
User GL

Membru din: 17 Ian 2010, 23:43
Mesaje: 397
Qnyx :
pur si simplu am avut acces la informatii neaccesibile celorlalti si asta m-a ajutat sa vad dincolo de aparente .............



Cosmin ,

ce ai vrut sa spui prin afirmatia asta ?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Reclama
MesajScris: 01 Mar 2011, 00:30 
Neconectat
Advertiser bot
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 2010, 13:00
Mesaje: 00

Reclama:





 


Sus
 
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 14 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, alveo witaminy zdrowie witaminy

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România