de cateva zile fac articolul anului 2012 -Anul competitional 2012 vazut de mine
Nu mai tin minte toti ce/ati castigat asa ca daca aveti completari va rog sa ma ajutati .
1-echipa /eu /pompi/cipi- loc 1 Cupa Primaverii ,
2-echipa /eu /pompi/cipi-loc 1 cupa primavri -greaca ,
3-echipa /eu /pompi/cipi-loc 2 cupa senior MV2
4-echipa /eu /Ghita Adrian -loc 2 cupa magura 9
5-echipa /eu /Ghita Adrian -loc 3 sector Revansa MV2
6-echipa /eu /Dan Stoica . loc doi Pleasa
7-echipa /pompi/ciprian/mihai aldea -loc 2 cupa romaniei
8-echipa /pompi/ciprian-loc 1 Cupa Pescarilor Sportivi
9-echipa /pompi/ciprian-Captura Cupa Pescarilor Sportivi
10-echipa /pompi/ciprian/mihai aldeas- captura cupa romaniei
11-echipa Ghita/cazacu /alex -loc 3 cupa primaverii greaca
12-echipa Ghita/cazacu /alex-,loc 3 cupa politistilor greaca ,
13-echipa Ghita/cazacu /alex-loc 2 Cupa Seniorilor tancabesti
14-ghita -loc 1 cupa tarom Sulimanu
15-ghita/cazacu -captura sulimanu
16-echipa /george/nasuk /marius -loc 1 prima mansa sarulesti ,
17-echipa /george/nasuk /marius-loc 2 cupa overten sulimanu ,
18-echipa /george/nasuk /marius-loc 1 cupa romaniei chiroiu
19-echipa /george/nasuk /paul loc 3 cupa APS greaca
20-echipa/pate /ionescu/marius -loc 3 cupa senior MV2
21-echipa /pate/ionescu/georgescu loc 2 cupa iernii MV2
22-echipa ionescu/georgescu -loc 2 cupa APS
23-echipa /pate/marius /govo /loc 1 cupa aps
24-echipa ionescu /georgescu loc 3 Sarulesti etapa 2
25-echipa ionescu /georgescu loc 2 General Sarulesti vicecampioni nationali
26-echipa pate/govo -loc 2 pleasa
27-echipa pate/govo-captura PLeasa
28-echipa /alin/vali/strumf /loc 1 sector si loc 1 general cupa APS
29-echipa /alin/vali -captura sarulesti mansa 1
30-echipa /alin/vali -loc 5 (se premia 5 locuri ) mansa 1
31-echipa /alin/vali -captura sarulesti generala dupa 3 manse
32-echipa /alin/vali -locul 1 sarulesti mansa 3
33-echipa /alin/vali -locul 1 campionat si campionii romaniei
34-echipa /alin/vali-locul 3 cupa romaniei
35-echipa /Alex Dumi/ Dan Stoica loc 2 Sarulesti mansa 3
36-echipa /Alex Dumi/ Dan Stoica -captura - Sarulesti mansa 3
37-echipa /Alex Dumi/ Dan Stoica locul 3 general Sarulesti
38-echipa /Dan Stoica -Captura Boiliesmania ziua 4 (peste 18 kg )
39-echipa Sebastian /DanStoica/Pompy-locul 3 Revansa MV2
40-echipa /Cristi Trofim /Liviu/Eugen loc 2 general Tancabesti Cupa Meetcarp
41-echipa /valer/cosmescu loc 2- Pescarilor Sportivi
41 trofee/concursuri castigate
concursurile anuale intre membrii (echipe si individual ) nu le/am mai trecut
Daca amuitat ope cineva sa anunte