Club Green Lake- Chiroiu4 http://clubgl.ro/forum/ |
|
Podiumurile Green Lake -2016 http://clubgl.ro/forum/viewtopic.php?f=90&t=2660 |
Pagina 1 din 4 |
Autor: | iulian petre [ 29 Noi 2016, 19:58 ] |
Subiectul mesajului: | Podiumurile Green Lake -2016 |
Va rog sa anuntati aici ce mai trebuie adaugat ca sigur am sarit peste cateva ... --------------Greaca Cercani /concurs intre membrii ----------------- 1-loc 1 - Arghirescu Dan -Preda 2-loc2 -Simi -Robert N -Robert Buzarnea 3-loc3- -Ghita Adrian-Alex Postelnici -Mirea 4-captura - Arghirescu Dan -Preda ---------------Cupa CI-HERMES PERIS ------------------------- 5-Locul 2 -Dan Draguloiu -George Alexandru -Petre Iulian ----------------Cupa 4CARP ed II-Greaca Cercani-------------- 6-Locul 1 -Dan Stoica -Cosmescu Ionut -Robert Neicu 7-Locul 2 -Ghita Adrian -Radu Dumitrevici 8-captura -Ghita Adrian -Radu Dumitrevici --------------------Boilies Special Cup-Hermes Peris ---------- 9-Locul 1 -Dan Draguloiu & parteneri -------------------Cupa Hermes Peris ------------------------ 10-Locul 1 -Dan Draguloiu-Ghita Adrian -Petre Iulian 11-Captura -Dan Draguloiu-Ghita Adrian -Petre Iulian -------------------CUPA PESCARILOR/HERMES PERIS------------- 12-Locul 2 - Ciprian -Mastic 13-Captura - Alfiri Cristian & parteneri -------------------CUPA K-KARP/DORIPESCO--------------------- 14-Loc 2 sector - Dan Draguloiu-Ghita Adrian -Petre Iulian ------------------CARP UNITED MASTERS 3 IN 1 CUP-CORBU ------------ 15-LOC 1 SEC A - Toma Silviu -Ionescu Marian-Georgescu Nicolae 16-LOC 2 SEC C -Tudor Paunescu -Nicu Zetec ------------------Cupa ANACONDA ED a V a-Doripesco------------ 17-Loc 3 sec. A -Dan Draguloiu & parteneri 18-Loc 3 sec. B --Ghita Adrian-Alex Postelnici -Mirea -------------------Cupa LTC PRODUCTION Best 7-Peris------------ 19-Locul 3 -Ghita Adrian & parteneri 20-Captura - Dan Draguloiu & Ciprian ---------------Cupa Tomis Carp/ Corbu ----------------------- 21-Captura - Dan Stoica - Ionut Cosmescu -Dorel Misir --------------------Trofeul APS Ed 2-Corbu------------------- 22-Locul 2 -Nicu Zetec & parteneri ----------------------Cupa Aps /Doripesco --------------------- 23-locul 1 - Tudor Paunescu -Nicu Zetec --------------------TOP 15 ed 1 --MOARA VLASIEI 2---------------- 24-locul 1 -Dan Arghirescu - Nichitoi (Costy) --------------CUPA PESCARILOR Ed a 5 a -HERMES PERIS ------------ 25-Captura - Dan Draguloiu & parteneri -----------------Cupa Rezistentei -Doripesco------------------ 26-locul 1 sector A - Nichitoi (Costy) --------------------Cupa Doripesco Ed. a V a------------------------ 27-Locul 3 - Ghita Adrian -Petre Iulian --------------------Cupa Top 15 ed 2-Moara Vlasiei 2------------ 28-Locul 1 -Alex Postelnicu -Radu Dumitrevici 29-Locul 2 - Nicu Zetec & parteneri ---------------------Cupa Black Fish-Greaca cercani--------------- 30-Locul 2 -Mastic & parteneri --------------------Cupa TOP 15 ED 3-MV2---------------------- 31-Locul 1 - Dan Draguloiu - Nicu Zetec 32-Locul 3 - -Alex Postelnicu -Radu Dumitrevici --------------------Cupa AutoTotal-Lacul Corbu--------------- 33-Loc 2 Sector A-Dan Arghirescu & parteneri -----------------------Cupa E-xtreme Baits Boilies Cup ed IV.Moara Vlasiei 2------------ 34-Locul 3 - Stavarache -Catalin "Dudi" - Dan Draguloiu ---------------------Cupa Best 7 WLC-Hermes Peris---------------- 35-Captura zilei - Ciprian -Simi ---------------------Challenge Hermes Peris ----------------------- 36-locul 1 - Dan Draguloiu -Nicu Zetec -------------------Special Boilies Cup Hermes 2016 Noiembrie----------- 37-Locul 1 sec B- Dan Draguloiu -Nicu Zetec ------------------Cupa Iernii Moara Vlasiei 2 ed 10---------------- 38-Locul 3 general - Tudor Paunescu -Maxx-Ghita Adrian-Petre Iulian -George Alexandru --------------------Cupa 4 Carp -Greaca Cercani ------------- 39-locul 1 -Stavarache -Catalin "Dudi" - Dan Draguloiu 40-locul 3 -Simi -Robert Neicu - 41Captura --Stavarache -Catalin "Dudi" - Dan Draguloiu ---------------------Cupa Top 3 MV2 ---------------------- 42-locul 2 - Dan Stoica -Robert Buzurnea 43-ocul 3 - Dan Draguloiu -Nicu Zetec -------------------------Cupa Blackfish / Solacolu ----------------- 44-Loc 2 - Robert Neicu -Mastic -Simi -------------------------Blackfish / Greaca-------------------- 45-Loc 1 - Robert Neicu & parteneri --------------------Cupa Cenusaru -------------------------- 46-Captura -Dan Draguloiu & parteneri ----------------CUPA BIGG BOSS HARSANY /Ungaria ---------------- 47-Locul 3 -Dan Draguloiu & parteneri ---------------Cupa Cenusaru ed a 3-a ------------ 48- Locul 2 --Stavarache -Catalin "Dudi" ------------------------Sarulesti International Marathon 2016---------- 49-Locul 1 sector -Dan Stoica & parteneri -----------------------Cupa Pescari din Galati editia I - Lacul Blasova--------------- 50.-Captura -Arghirescu Dan & parteneri ----------------Cupa Prieteniei MV2 --------- 51 -loc 1 - Simion Mihaita - Robert Neicu 52-53 - Simion Mihaita total podiumuri 2016 = 53 Locul 1 - 17 Locul 2 - 12 Locul 3 - 12 Captura - 12 ANUL 2015 =32 Podiumuri ANUL 2014 -37 Podiumuri ANUL 2013 -36 Podiumuri ANUL 2012 -41 Podiumuri Top 3`-2016 LOCUL 1 -Dan Draguloiu 17 Podiumuri (2-1-1-C-2-3-C-C-1-3-1-1-1-C-3-C-3) LOCUL 2 -Ghita Adrian - 10 Podiumuri (3-2-C-1-C-2-3-3-3-3) Locul 3 Nicu Zetec 8 Podiumuri (2-2-1-2-1-1-1-3) ========================================================= Simion Mihaita (Simi) (2-C-3-2-1-?-?) 7 Podiumuri Petre Iulian 6 Podiumuri (2-1-C-2-3-3) Robert Neicu 6 Podiumuri (2-1-3-2-1-1) Dan Arghirescu 5 Podiumuri (1-C-1-2-C) Dan Stoica 4 Podiumuri (1-C-2-1) Radu Dumitrevici 4 Podiumuri (2-C-1-3) Alex Postelnicu 4 Podiumuri (3-3-1-3) Catalin "Dudi" 4 Podiumuri (3-1-C-2) Restul au 3 podiumuri ,2 , 1 ... |
Autor: | iulian petre [ 29 Noi 2016, 20:05 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Podiumurile Green Lake -2016 |
va rog sa ma ajutati la completarea listei locul ocupat numele concurentilor (membrii gl) si numele concursului si balta pe care a fost competitia ... ...binenteles e vorba de orice concurs unde s-au dat cupe pt pescuit eu am luat ca sursa http://www.crapmania.ro/forum/4-carp-ad ... 45451.html dar mai sunt siguri membrii care au castigat si cu alta nada |
Autor: | neicurobert [ 29 Noi 2016, 21:16 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Podiumurile Green Lake -2016 |
Cupa Blackfish pe Solacolu cu Mastic și Simi loc 2 și loc 1 la alta cupa Blackfish cu Marius Dinica pe Greaca.Trebuie și poze? |
Autor: | iulian petre [ 29 Noi 2016, 21:17 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Podiumurile Green Lake -2016 |
neicurobert : Cupa Blackfish pe Solacolu cu Mastic și Simi loc 2 și loc 1 la alta cupa Blackfish cu Marius Dinica pe Greaca.Trebuie și poze? --- nu Am trecut |
Autor: | the mover [ 30 Noi 2016, 09:51 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Podiumurile Green Lake -2016 |
sarulesti,primavara,1 -sector |
Autor: | iulian petre [ 30 Noi 2016, 12:36 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Podiumurile Green Lake -2016 |
the mover : sarulesti,primavara,1 -sector ------- asa e dar cum s-a numit ? |
Autor: | neicurobert [ 30 Noi 2016, 18:57 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Podiumurile Green Lake -2016 |
Cupa Prieteniei pe Moara loc 1 cu Simi |
Autor: | Dan Arghirescu [ 30 Noi 2016, 22:48 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Podiumurile Green Lake -2016 |
"--------------Greaca Cercani /concurs intre membrii ----------------- 1-loc 1 - Arghirescu -Preda 2-loc2 -Simi -Robert N -Robert Buzarnea 3-loc3- -Ghita Adrian-Alex Postelnici -Mirea 4-captura - Ghita Adrian-Alex Postelnici -Mirea " Iulius captura nu a fort tot la noi la Greaca? |
Autor: | the mover [ 01 Dec 2016, 21:59 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Podiumurile Green Lake -2016 |
iulian petre : the mover : sarulesti,primavara,1 -sector ------- asa e dar cum s-a numit ? Sarulesti International Marathon 2016 |
Autor: | iulian petre [ 02 Dec 2016, 11:12 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Podiumurile Green Lake -2016 |
the mover : iulian petre : the mover : sarulesti,primavara,1 -sector ------- asa e dar cum s-a numit ? Sarulesti International Marathon 2016 -------- ok ..rezolvat |
Pagina 1 din 4 | Ora este UTC + 2 |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |