Ora este UTC + 2






Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 102 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Pronosticuri Pariuri Braile 1-3 aprilie
MesajScris: 31 Mar 2011, 09:05 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2010, 20:33
Mesaje: 2045
Localitate: bucuresti
Trofim Cristian :
iulian petre :
merg pe 50 ron ca Florin Pocris iese inaintea lui Cristi si eu prind mai mult decat ambele echipe la un loc :-o

Cine se baga ?



Asta e gluma zilei sau cum =)) =)) =)) ...stiu ca maine e 1 aprilie dar nici chiar asa ....din 2003 de cand pescuiesc eu cu florin nu s-a intamplat asta niciodata...si am fost de multeeee ori la peste.
Deci parerea mea este ca esti pierzator din start cu acest pariu :^o

Noi 2 pescuim de mult,dar niciodata nu am luat partidele pescuite impreuna ca pe un concurs!!
Recunosc ca eram pescar de placere,dar acum incet incet s-au schimbat lucrurile,trecutul este trecut,prezentul este prezent...asa k nu stii ce va fii in viitor...sau acumulat cunostinte...

_________________
http://airsoft-outlet.ro/

0765242945-Florin Pocris


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pronosticuri Pariuri Braile 1-3 aprilie
MesajScris: 31 Mar 2011, 09:08 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 03 Sep 2010, 11:11
Mesaje: 387
Ma bag eu....easy money


iulian petre :
merg pe 50 ron ca Florin Pocris iese inaintea lui Cristi si eu prind mai mult decat ambele echipe la un loc :-o

Cine se baga ?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pronosticuri Pariuri Braile 1-3 aprilie
MesajScris: 31 Mar 2011, 09:10 
Neconectat
Green Lake Club

Membru din: 18 Ian 2010, 14:12
Mesaje: 252
Localitate: Bucuresti
Asa o fi..ma bucur ca ai acumulat cunostinte.
Sa inteleg ca la MV2 a fost locul naspa nu de nu ai prins nici un crap....pe chiroiu ce o sa zici daca nu prinzi? =)) =)) =))

_________________
C.S Green Lake


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pronosticuri Pariuri Braile 1-3 aprilie
MesajScris: 31 Mar 2011, 09:26 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2010, 20:33
Mesaje: 2045
Localitate: bucuresti
Trofim Cristian :
Asa o fi..ma bucur ca ai acumulat cunostinte.
Sa inteleg ca la MV2 a fost locul naspa nu de nu ai prins nici un crap....pe chiroiu ce o sa zici daca nu prinzi? =)) =)) =))

Pe MV@ chiar a fost locul naspa...si am dat cu tot ce se putea da.
Pe CHIROIU4 este altceava....dupa cum ai spus si tu,daca ai nada de calitate..si putina experienta....e de ajuns...
Daca pe chiroiu,Doamne fereste nu fac nimic,inseamna ca nu am reusit sa identific bine zonele de hranire,este cu totul diferit moara de chiroiu,pe chiroiu nu exista zone proaste...toate zonele sunt bune,conteaza doar nada si experienta in a stii sa citesti locul si sa scoti maxim din el!!


@Iulica nu a cazut pe loc prost pe moara?...nu sa vazut asta??Dragan la fel,Maty la fel....

_________________
http://airsoft-outlet.ro/

0765242945-Florin Pocris


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pronosticuri Pariuri Braile 1-3 aprilie
MesajScris: 31 Mar 2011, 09:36 
Neconectat
Green Lake Club

Membru din: 18 Ian 2010, 14:12
Mesaje: 252
Localitate: Bucuresti
Da florine dar iei erau in concurs...la pescuit de placere locurile alea tin peste mult.....e o foarte mare diferenta....vad ca nu ai invatat nimik...eu incerc sa-ti arata ca ai o problema...sa mai stai inca cuminte in banca ta si tu Batman...treaba ta dar cand ai sa intelegi tu unde e problema altii vor fi mult inaintea ta...in rest fir intins si gata...ca nu am ce discuta cu tine ca tot turc esti.
Eu am curaj sa-ti dau tot echipamentul meu si nada si iti arat ca tot nu faci nimik...ca pescuitul tine de multe criterii.

_________________
C.S Green Lake


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pronosticuri Pariuri Braile 1-3 aprilie
MesajScris: 31 Mar 2011, 10:00 
Neconectat
VIP GL
Avatar utilizator

Membru din: 20 Feb 2010, 10:39
Mesaje: 1338
Florine spusele lui Cristi ar trebui sa te Motiveze mai mult de cat erai tu motivat pana in prezent ;) ;)

_________________
Vice Campion 2014 GREEN LAKE


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pronosticuri Pariuri Braile 1-3 aprilie
MesajScris: 31 Mar 2011, 10:05 
Neconectat
VIP GL

Membru din: 25 Feb 2010, 17:00
Mesaje: 1077
Trofim Cristian :
Da florine dar iei erau in concurs...la pescuit de placere locurile alea tin peste mult.....e o foarte mare diferenta....vad ca nu ai invatat nimik...eu incerc sa-ti arata ca ai o problema...sa mai stai inca cuminte in banca ta si tu Batman...treaba ta dar cand ai sa intelegi tu unde e problema altii vor fi mult inaintea ta...in rest fir intins si gata...ca nu am ce discuta cu tine ca tot turc esti.
Eu am curaj sa-ti dau tot echipamentul meu si nada si iti arat ca tot nu faci nimik...ca pescuitul tine de multe criterii.


Florine citeste printre randuri, Cristi ti-a dat deja raspunsul, :ymdevil: !!!
Apropos Cristi nu-mi dai mie echipamentul tau, ..., in rate, :D - :ymdevil: !!! DEJA ESTE UNS!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pronosticuri Pariuri Braile 1-3 aprilie
MesajScris: 31 Mar 2011, 10:12 
Neconectat
Green Lake Club

Membru din: 18 Ian 2010, 14:12
Mesaje: 252
Localitate: Bucuresti
Kepsa Florin e prietenul meu de aia il tachinez :x .Mereu am incercat sa-i explic multe dar nu baga delok la cap crede ca totul e simplu...si e adevarat :ymdevil: dar el se complica singur si isi prinde urechile...si unde-l prind ii dau mereu de sare in sus.
Poate intr-o zi o sa va povesteasca George ce mi-a facut el mie in anii astia =)) =)) =)) cat s-a chinuit cu mine sa invat...dar eu macar stateam in banca mea..taceam bagam la cap si nu ma aventuram aiurea asa....daca postezi aici hai ca mai e cum e..dar te duci tu pe crapmania sa le zici la aia cum stau lucrurile =)) =))
george si iulica au fost modelele mele in pescuit...si oamenii dupa care m-am ghidat si de la care am invatat tot ce stiu...dar fara sa-i stresez sau sa stau calare pe ei.
Acum sper ca a inteles...daca nu el are de pierdut.
Intotdeauna am furat de la ei cate putin chiar daca afisam o atitudine de nepasare la ce fac ei acolo =))

_________________
C.S Green Lake


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pronosticuri Pariuri Braile 1-3 aprilie
MesajScris: 31 Mar 2011, 10:18 
Neconectat
VIP GL

Membru din: 25 Feb 2010, 17:00
Mesaje: 1077
Asta cam asa este, sunt dintre putinii de la care poti fura, daca poti, multe!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pronosticuri Pariuri Braile 1-3 aprilie
MesajScris: 31 Mar 2011, 10:25 
Neconectat
Membru GL
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2010, 09:41
Mesaje: 904
In atatia ani petrecuti pe forumuri , pe balti pe langa diversi pescari , am ajuns la doua concluzii : 2+2 = 5 si ca pescuitul se invata / fura doar pe balta , dar si aici este foarte mult de discutat pentru ca degeaba incerci sa imiti pe x si y daca tu nu iti poti explica logic de ce respectivul face asa .
Totusi in pescuit sunt atatea necunoscute si variabile , poate ca si d-asta este atat de frumos , pentru ca niciodata nu le stii pe toate si nicio partida nu seamana cu alta !

_________________
Dan Serban


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Reclama
MesajScris: 01 Mar 2011, 00:30 
Neconectat
Advertiser bot
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 2010, 13:00
Mesaje: 00

Reclama:





 


Sus
 
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 102 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Următorul


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Style created by © Matti, gry komputerowe, alveo witaminy zdrowie witaminy

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România