Ora este UTC + 2






Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Abordare partida 21-22 aprilie
MesajScris: 20 Apr 2011, 20:58 
Neconectat
User nou

Membru din: 28 Apr 2010, 09:50
Mesaje: 5
Salutare. Planuiesc un 24 de ore in zona de inceput a baltii (digul cu chiroiu 3; daca imi poate zice cineva denumirea exacta a standurilor din zona respectiva as aprecia ). Am zis ca e o idee mai buna sa postez aici si sa aflu cateva informatii utile decat sa ma duc caine surd la vanatoare :D . Precizez ca o sa beneficiez de navomodel, iar ca bile mai am aprox 2kg de JET solubile de la snz pe care planuiesc sa le combin cu pelete de diferite dimensiuni. De asemenea m-ar mai tenta sa incerc la nuci, dar nu stiu daca se merita in perioada aceasta.

In concluzie: ce tactica si ce strategie de nadire imi recomandati pentru locul respectiv?

Fire zbuciumate :D.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Abordare partida 21-22 aprilie
MesajScris: 20 Apr 2011, 21:41 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 05 Apr 2010, 18:50
Mesaje: 1497
Localitate: Bucuresti
Salut !
La nuci nu ai loc sa dai ca de maine pana sambata sau duminica o sa fie ocupat de catva colegi de-ai nostri .
Daca te duci in spate la digul cu chiroiu 3 intri in zona C de concurs . C1 ,C2,3,4,5,6, apa in acea zona este mica intre 70,80 cm si 1,5m .
Zona este toata cu agatatura (tipirigi ) dar nu o agatatura exagerata ,mai exagerata este in C5,C6 dupa WC .cel mai bine este sa dai pana in WC cu 20 m si daca le plantezi sa dai (peste jumatate) la trei sferturi de balta si la 5-8m de malul opus .
Fir intins !
P.S. Daca tot vrei sa te duci mai bine dai un tel sa spui ca vi ,eventual iti rezerva loc sau iti spune daca este ocupat dar find in cursul saptamani nu cred ca gasesti ocupat .

_________________
Privesc mult si simt monstros
0721 724 456


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Reclama
MesajScris: 01 Mar 2011, 00:30 
Neconectat
Advertiser bot
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 2010, 13:00
Mesaje: 00

Reclama:





 


Sus
 
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, alveo witaminy zdrowie witaminy

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România