Ora este UTC + 2






Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: ZONELE FIERBINTI
MesajScris: 17 Mar 2012, 00:08 
Neconectat
User nou

Membru din: 19 Apr 2010, 15:03
Mesaje: 26
Localitate: brasov
buna tuturor pescarilor sportivi si mai ales membrilor acestui club.as avea si eu o dorinta...daca se poate...apelez la voi pt ca voi cunoasteti cel mai bine balta si mai ales la domnul iulian petre care consider ca ar stii cel mai bine balta in momentul de fata...sunt din brasov,prieten si coleg anu trecut la cupa pescarilor sportivi cu exo-luci...iar anul acesta participam din nou,la editia a 3-a,numai ca in echipe diferite...in fine nu asta este important:P...as dori sa stiu,bineinteles"daca puteti da din casa" :D ...exact distantele...stanga sau dreapta....pe fiecare stand unde se va pescui la concurs,care considerati dvs ca ar fi zonele cele mai fierbinti...si cam pe unde ar circula domnu crap...anumite standuri le cunosc pe care am pescuit....dar nu pe toate am apucat in 2 ani...din pacate.stiu ca...k si anu trecut veti trece pe la fiecare stand si veti spune zonele fierbinti...dar eu as vrea sa le stiu toate pana la concurs...sa stiu cum abordez situatia:D...poate cer cam mult dar nu ar fi o graba...in timp mah refer:).nuci stiu ce ar fi...c-uri stiu,
pe canal am pescuit numai cand era plaurul mare si stiam...acum e vag....pontoane,inafara de 5 nu cunosc...bursuci cat de cat,tot din citite...dar exact distante si stanga dreapta vag de tot:D.stiu ca poate cer cam multe dar sper sa mah intelegeti:D...vreau sa iasa f bine anul asta si deaia apelez tot la voi bineinteles :ymhug:.daca puteti si doriti cu adevarat in luna si cat a ramas sa luati fiecare stand in parte si sa explicati ar fi si mai bine si v-as multumi enorm :ymdaydream: .sper ca m-am facut inteles,daca nu o sa revin cu opinii....multumesc anticipat :-bd ...si bineinteles FIR INTINS in sezonul ce abia o sa inceapa...abia asteptam cu totii :gl9


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ZONELE FIERBINTI
MesajScris: 17 Mar 2012, 09:13 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:45
Mesaje: 6076
Localitate: BUCURESTI
Eu cred ca am pescuit pana acum doar pe 7-8 standuri si nu stiu tot ....dar principiul este acelas pe orice stand si de fiecare data cand am pescuit pe un stand nou am folosit acelas principiu .

-Pescuit in cat mai multa agatatura si sa ma feresc de zonele prea curate :-o
-Daca ajung la malul alaturat acolo pescuiesc
-Daca am plaur pescuiesc la o palma de el ....
-Nadesc foarte mult la inceput cu solubile (in functie de sezon)
-Folosesc la fiecare aruncare 3-4 jumatati de bile puse pe meltex
-Folosesc saculeti solubili daca este agatatura foarte mare in care pun bile in 4 taiate dar si o spuma solubila . (Am observat ca spuma in saculeti ma ajuta ca infig acul in ea prin saculet si in cadere nu se agata acul de cocioace )
-Nu misc montura dupa ce am aruncat
-Cat mai putina galagie pe ponton si fara tropaieli ....


De multe ori pescarul creaza locul fierbinte ;)

o sa zic si zonele fierbinti de pe unele standuri in care acolo gasesc mereu pestele dar nu astazi ca am multa treaba . ...de luni in colo ;;)

_________________
-MEMBRU FONDATOR Clubul Sportiv
FUDO HOOKS -Japanese technological perfection
tel: 0765.071.874


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ZONELE FIERBINTI
MesajScris: 17 Mar 2012, 18:00 
Neconectat
User nou

Membru din: 19 Apr 2010, 15:03
Mesaje: 26
Localitate: brasov
multumesc mult....o parte din sfaturi le stiam,daca nu chiar toate prezentate,dar prin teorie....acum probabil fiind asa "infierbantat" :D am recurs la astfel de intrebari si as vrea sa stiu despre parereaa voastra despre fiecare stand in parte ;).multumesc mult inca odata...oricum mah va ajuta f mult si din cele spuse:ymhug: .apreciez ;;) .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Reclama
MesajScris: 01 Mar 2011, 00:30 
Neconectat
Advertiser bot
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 2010, 13:00
Mesaje: 00

Reclama:





 


Sus
 
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Style created by © Matti, gry komputerowe, alveo witaminy zdrowie witaminy

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România