Ora este UTC + 2






Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 54 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: 17-19 Sept pe "C"-uri
MesajScris: 21 Sep 2010, 11:55 
Neconectat
VIP GL

Membru din: 25 Feb 2010, 17:00
Mesaje: 1077
Ai un numar de mobil pe site-ul lor. Vezi daca au pe stoc, spunele ca vrei 15 kg, mama asa mult!, poate iei niste pelete din aceeasi gama sau alt grounbait, cu bilele iesi cam scump, parerea mea, si vezi ce spun ei.
Mai poti folosi boilies de 26 **, de astea au sigur, tot de la Dinamyte Baits si Gama Fresh Squid - Octpodus & Black Pepper, dar tinute in lichid nutritiv si dipuite dupa aceea, sunt super, incearca-le merg in perioada asta, ;) !, daca nu gasesti Banana de 26. Eu gama asta as folosi-o daca as putea veni, mi-a dat intotdeauna rezultate si numai cu asa ceva am dat pana acum!
Fire intinse si ... localizarea conteaza, ca strategii sunt milioane!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-19 Sept pe "C"-uri
MesajScris: 21 Sep 2010, 12:10 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2010, 20:33
Mesaje: 2045
Localitate: bucuresti
lasa-i omule,nu mai da din casa.vor pierde pe mana lor,vei vedea.am cautat top banana de 26.nu gasesc ,neam![/quote]

Florine, intreaba la BigFish, dar suna-i personal nu prin e-mail, ;) ![/quote]
negresit.te sti cu baietii de la marele peste?eu vreau sa cumpar in jur de 15 kg.vreau sa fac o figura frumoasa de data asta.simt,e randul nostu,a manjilor...verzi =:) =:) =:)[/quote]

george sper ca noi,manjii sa fim pe podium din oricare echipa vom face parte.
despre banana nut crunch eu nu am auzit nimic,stiu ca ati luat la altceva,sau asta a fost o diversiune...cu ce stiam eu.....posibil sa aiba la big fsh...dar atat de mult iti trebuie?suna-ma sa mai vb,sau mai bine te sun eu..
tre sa vedem si cu transportul cum o sa facem,asta daca nu iti iei un coleg cu tine,tre sa vedem cum facem...

_________________
http://airsoft-outlet.ro/

0765242945-Florin Pocris


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-19 Sept pe "C"-uri
MesajScris: 21 Sep 2010, 12:19 
Neconectat
User nou
Avatar utilizator

Membru din: 26 Ian 2010, 13:40
Mesaje: 50
@ george

Eu zic sa ii scoti la cina direct ca merita pentru un loc pe podium. Daca faci comanda de Banana Nut Crunch ma bag si eu la 5 kg de 26. Pop-up-uri dau doar la cutie sau si la kg ? Dip mai am juma' de sticla.
Poate cresc astia preturile daca vad ca au comenzi serioase.
Daca tu iei 15 kg acum crezi ca iti ajung si pentru individual ? La asta te-ai gandit ? Sau faci alta comanda atunci ? Eu zic sa vorbim poate ne combinam si negociem pretul daca comandam mai multi approx 50kg de bile si 3-4 kg de popup.


Fresh Squid ala e prea piperat si cred ca dupa prima bila mancata fug repede sa se spele pe dinti. Cred ca functioneaza bine doar pentru selectie.

Vorbim daca te hotarasti sa dai comanda \m/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-19 Sept pe "C"-uri
MesajScris: 21 Sep 2010, 12:21 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2010, 20:33
Mesaje: 2045
Localitate: bucuresti
premio :
@ george

Eu zic sa ii scoti la cina direct ca merita pentru un loc pe podium. Daca faci comanda de Banana Nut Crunch ma bag si eu la 5 kg de 26. Pop-up-uri dau doar la cutie sau si la kg ? Dip mai am juma' de sticla.
Poate cresc astia preturile daca vad ca au comenzi serioase.
Daca tu iei 15 kg acum crezi ca iti ajung si pentru individual ? La asta te-ai gandit ? Sau faci alta comanda atunci ? Eu zic sa vorbim poate ne combinam si negociem pretul daca comandam mai multi approx 50kg de bile si 3-4 kg de popup.


Fresh Squid ala e prea piperat si cred ca dupa prima bila mancata fug repede sa se spele pe dinti. Cred ca functioneaza bine doar pentru selectie.

Vorbim daca te hotarasti sa dai comanda \m/


interesant...va urmaresc si poate ma bag si eu asa subtirel...

_________________
http://airsoft-outlet.ro/

0765242945-Florin Pocris


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-19 Sept pe "C"-uri
MesajScris: 21 Sep 2010, 13:11 
Neconectat
VIP GL

Membru din: 25 Feb 2010, 17:00
Mesaje: 1077
Mustaciosilor le cam plac picanteriile, fie ele si mai dulci, ;) !


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-19 Sept pe "C"-uri
MesajScris: 21 Sep 2010, 13:14 
Neconectat
User GL

Membru din: 05 Mar 2010, 18:09
Mesaje: 118
[quote="florin p"][quote="premio"]@ george

Eu zic sa ii scoti la cina direct ca merita pentru un loc pe podium. Daca faci comanda de Banana Nut Crunch ma bag si eu la 5 kg de 26. Pop-up-uri dau doar la cutie sau si la kg ? Dip mai am juma' de sticla.
Poate cresc astia preturile daca vad ca au comenzi serioase.
Daca tu iei 15 kg acum crezi ca iti ajung si pentru individual ? La asta te-ai gandit ? Sau faci alta comanda atunci ? Eu zic sa vorbim poate ne combinam si negociem pretul daca comandam mai multi approx 50kg de bile si 3-4 kg de popup.


Fresh Squid ala e prea piperat si cred ca dupa prima bila mancata fug repede sa se spele pe dinti. Cred ca functioneaza bine doar pentru selectie.

Vorbim daca te hotarasti sa dai comanda \m/[/quot
pop-up la kg :-o ?ai mesaj pe privat


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-19 Sept pe "C"-uri
MesajScris: 21 Sep 2010, 17:31 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 05 Apr 2010, 18:50
Mesaje: 1497
Localitate: Bucuresti
Dar de ce va stresati sa gasiti boilesuri (banana....) de 26? Ce alea de 20 le sta in gat
? Unul de 20 cu un pop-up mic de 10 sau 15 eu zic ca ar fi suficient ,parerea mea !
Chiar sunt curios ce face-ti cu tipul asta de boilesuri si vorba voastra poate le scumpesc astia ca vad ca merge treaba :)) , asa a fost si cu fresh squid & black pepper erau in jur de 41 Ron Kg de nu se mai gasea nicaieri si a trebuit sa-mi comand in germania si acum are iar mai pe peste tot dar este intre 59-61 Ron :)

_________________
Privesc mult si simt monstros
0721 724 456


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-19 Sept pe "C"-uri
MesajScris: 21 Sep 2010, 17:35 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2010, 20:33
Mesaje: 2045
Localitate: bucuresti
arsinel :
Dar de ce va stresati sa gasiti boilesuri (banana....) de 26? Ce alea de 20 le sta in gat
? Unul de 20 cu un pop-up mic de 10 sau 15 eu zic ca ar fi suficient ,parerea mea !
Chiar sunt curios ce face-ti cu tipul asta de boilesuri si vorba voastra poate le scumpesc astia ca vad ca merge treaba :)) , asa a fost si cu fresh squid & black pepper erau in jur de 41 Ron Kg de nu se mai gasea nicaieri si a trebuit sa-mi comand in germania si acum are iar mai pe peste tot dar este intre 59-61 Ron :)


vor de 26 sa nu mai munceasc sa puna pasta..sau vor sa ia pe aia de over 20 :))
si eu sincer cred ca de 20,orice gama de bile,orice denumire este de ajuns,inca ,cred ca la cele de 18,25 ar merge mai bine....daca sunt mai aromate si mai atractive dpvd al ingredientelor...

_________________
http://airsoft-outlet.ro/

0765242945-Florin Pocris


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-19 Sept pe "C"-uri
MesajScris: 21 Sep 2010, 20:36 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 05 Apr 2010, 18:50
Mesaje: 1497
Localitate: Bucuresti
Daca vor sa ia over 10 nu cred ca se merita intr-un concurs .Poti prinde 5,6 in 48 de ore si sa vina cineva cu o strategie de marunt sau ce o veni dar sa vina mult si sa te rupa pe genunchi si sa ramai cu satisfactia si pozele :)) .
Eu zic alea de 20 dipuite bine si cu un pop-up de 15 chiar si ala dipuit merge super bine asta daca chiar se prinde la aroma asa .
Ce mai este de incercat de la aceasi gama si vreau sa incerc pt ca sa racit apa si se mai raceste sunt cele de piersica cu mango si inca ceva nu mai retin ce au in componenta ; si cred ca ar merge acum (au mers si in luna aprilie-mai ) tot de la dynamite cele de alune tigrate pt ca astea de banana sunt cam juma-juma .

_________________
Privesc mult si simt monstros
0721 724 456


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-19 Sept pe "C"-uri
MesajScris: 22 Sep 2010, 09:12 
Neconectat
User GL

Membru din: 05 Mar 2010, 18:09
Mesaje: 118
Terry Hearn a fost ocupat cu creearea gamei de produse Banana Nut Crunch si a spus:

“Folosind aroma atractanta Creamy Banana impreuna cu faina de tiger nuts, acest boilies este la fel ca si celelalte produse Dynamite Baits – lucreaza instantaneu de la inceputul partidei de pescuit. Este la fel de eficient pentru partide scurte sau pentru partide lungi cu campanie de prenadire. Aceasta nada este o alternativa perfecta la boiliesurile traditionale pe baza de faina de peste.voila!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Reclama
MesajScris: 01 Mar 2011, 00:30 
Neconectat
Advertiser bot
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 2010, 13:00
Mesaje: 00

Reclama:





 


Sus
 
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 54 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, alveo witaminy zdrowie witaminy

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România