Pentru ca e prima data din luna Aprile cand stau acasa (sambata-duminica ) mi-am facut putin timp de scris ....sursa : Loteria Podiumurilor 4Carp
https://www.crapmania.ro/forum/4-carp-a ... 51-75.htmlRog sa postati daca aveti podiumuri si nu sunt trecute aici pt. ca nu le pot sti pe toate ...
----------------------------------------Cenusaru -------------------------------
loc 2 -Tudoroiu (Taxi) &
--------------------------CUPA WLC-HERMES PERIS 2017--------------------
loc 2 -Dan Draguloiu -Ionita Zetec -Nedelcu Robert
-----------------Cupa Primaverii mv2-----------------------
loc 2-Georgescu Nicolae &
-------------------------CUPA BLACK MIX-CREATA 3-------------------------
loc 1 -Ciprian &
captura -??? Ciprian &
loc3-Mastic
----------------------------CUPA KKARP -DORIPESCO BV-------------------
loc 3 general -Ionita Zetec-Ghita Adrian-Petre Iulian
loc 1 sector -Ciprian &
loc 2 sector -Mastic -George Alexandru -Costy
-----------------------------Hermes Peris -2017---------------------------
loc 3 -Dan Draguloiu -Claudiu Prioroc
-----------------------------Cupa Anaconda-Doripesco ---------------------
Locul 1 General-Balan Petrica -Petre Iulian-Biro Luci
--------------------------------Cupa APS-Greaca Cercani--------------------------------
Locul 1 General-Balan Petrica -Petre Iulian-Dan Arghirescu
Locul 1 Sector-Ghita Adrian-Mirea Catalin
-------------------------------Hermes Peris-Individual------------------------
Locul 3 sector-Florian Lupu
Captura zilei-Florian Lupu
------------------------------Cupa APS-Teiu 2017------------------------
Locul 3-Razvan Stavarache-Udrea Catalin
----------------------------------Cupa A.P.S-Bila 2-----------------------
Locul 2 -Ionita Zetec-Ghita Adrian-Petre Iulian
---------------------------------Cupa MC Best 5-Doripesco Brasov---------------
locul 2 -Mastic -Balan Petrica
---------------------------------CHALLANGE-Hermes Peris 2017------------------
locul 2 -Ghita Adrian-Petre Iulian -Daniel Ene
captura - Dan Draguloiu -Ionita Zetec -Nedelcu Robert
------------------------Cupa Cenusarul ED 6------------------------------
loc 2 -Tudoroiu (Taxi)-Ciprian
loc3-- Dan Draguloiu -Petre Iulian -Nedelcu Robert
------------------------------CUPA SNPPC GRACA CERCANI----------------
loc 1 -Tudoroiu (Taxi) &
captura -Tudoroiu (Taxi) &
-----------------------------Individual Hermes Peris---------------------
loc 3--Ghita Adrian
-------------------------------CUPA REZISTENTEI -DORIPESCO BRASOV------------------
Locul 2 Sector B-Dan Stoica
------------------------------SOLACOLU-CUPA **---------------------------
Locul 1--Mastic &
------------------------CREATA 3-CUPA LAUDA-------------------------
locul 3 --Mastic &
----------------------------CUPA TOP 10 PG-DORIPESCO BRASOV 2017---------------------
locul 3 general --Ghita Adrian-Petre Iulian-Catalin Mirea
Locul 3 sector--Dan Draguloiu -Nedelcu Robert
---------------------------Cupa APS ED 18-Lacul BILA 2-------------
locul 2 -Ghita Adrian-Mastic -Balan Petrica
-------------------------CUPA DORIPESCO ED VI A-LACUL DORIPESCO 2017----------
LOCUL 1 GENERAL--Dan Draguloiu -Nedelcu Robert-Dorel Misir
LOCUL 2 GENERAL--Ghita Adrian-Petre Iulian -Daniel Ene
------------------------CUPA REZISTENTEI -DORIPESCO 2017-------------
LOCUL 3 sector-Dan Draguloiu
----------------------------TURNEUL WLC BEST 10 ETAPA 3-MOARA VLASIEI 2-----------
loc 1 -George Alexandru-Firu Cristian
loc 2-Georgescu Nicolae &
----------------------Cupa Rig ---------------
captura sector -Ghita Adrian-Ionita Zetec
----------------------Peris (individual)------------------------
loc 2 --Dan Draguloiu
---------------------------Doripesco Cupa- ccCristian -------------------
loc 1 general --Ghita Adrian-Petre Iulian -Daniel Ene
loc 1 sector --Dan Draguloiu -Nedelcu Robert
-------------------------Corbu -individual --------------------
loc 1--Ionita Zetec
-------------------------Cupa WLC -MV2 -----------------
LOC 2 -Georgescu Nicolae &
LOC 3 -Zetec &
--------------------------Cupa AS la Crap Doripesco --------------------
loc 2 sector A -Zetec -Maxx-Tudor
loc 2 sector B - Ghita Adrian-Petre Iulian -Daniel Ene
-----------------------------GREACA---------------------------------
loc 2 -Taxi
-----------------------Cupa shell-Greaca --------------------------------
loc 1 sector si 2 General --Dan Stoica
-------------------------Magura 9 ----------
loc 3 -Zetec
------------------------Hermes individual -------------------
captura -Dan Draguloiu
----------------------Cupa Iernii-MV2------------------
LOC 2 -Stavarache-Stefan-Catalin
------------------------Cupa 4Carp -Greaca -------------------
loc 1-Ciprian &
loc 2-Razvan Stavarache -Dudi -Iulian Petre
LOC 3-Nicu Zetec
Captura - Razvan Stavarache -Dudi -Iulian Petre
..................................CUPA CARP FINDER /Hermes -----------------------------
loc 2 -Ciprian & Dan Draguloiu
loc 1 = 14
loc 2 =21
loc 3=13
captura = 8
Total = 56 podiumuri
ANUL 2016-53 Podiumuri
ANUL 2015 =32 Podiumuri
ANUL 2014 -37 Podiumuri
ANUL 2013 -36 Podiumuri
ANUL 2012 -41 Podiumuri
================================================= TOP `3 -Petre Iulian 12 podiumuri
(3-1-1-2-2-3-3-2-1-2-2-C)
-Ghita Adrian 11 podiumuri
(3-1-2-2-3-3-2-2-C-1-2)
-Dan Draguloiu 11 podiumuri
(2-3-C-3-3-1-3-2-1-C-2)
-Ionita Zetec -10 podiumuri
(2-3-2-C-C-1-3-2-3-3)
-Robert Nedelcu -6 podiumuri
( 2,c,3,3,1,1,)
-Mastic -6 podiumuri
(3-2-2-1-3-2-)
-Ciprian-6 podiumuri
(1-C-1-2-1-2)
-Balan Petrica -4 podiumuri
(1-1-2-2)
-Tudoroiu (Taxi)-5 podiumuri
(2-2-1-C-2)