Ora este UTC + 2






Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 363 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: 1-3 Aprilie Cupa Green Lake (echipe) intre membrii clubului
MesajScris: 04 Apr 2011, 16:53 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:45
Mesaje: 6076
Localitate: BUCURESTI
florin p :
pop-urile alea portocalii?? :p


---------------

8-}

_________________
-MEMBRU FONDATOR Clubul Sportiv
FUDO HOOKS -Japanese technological perfection
tel: 0765.071.874


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 1-3 Aprilie Cupa Green Lake (echipe) intre membrii clubului
MesajScris: 04 Apr 2011, 16:57 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:40
Mesaje: 1418
Povestea acestui concurs pe A7(baraca albastra),unde am pescuit cu Valer a fostputin umbrita de interminabilele trasaturi nefinallizate cu peste pe saltea.un stand cu adancimi variate,cu o zona de mijloc curata si cu o zona aflata pe malul de vizavi aproape impracticabila dar unde sta foarte mult peste.Inainte de inceperea concursului crapii si-au tradat imediat prezenta prin sarituri datorate faptului ca zona are foarte mult stuf cocioc sub nivelul suprafetei si in aceste zone crapii atingand structurile de multe ori se sperie si fac multe acrobatii la suprafata apei.am avut prima trasatura in aceea zona care ne-a si facut sa insistam cu doua lansete jumatate de concurs.in afara de primul peste adus pe saltea au urmat seara si a doua zi si chiar si cu 10 minute inainte de final in jur de 15 trasaturi cu pesti parcati.ultima seara care ne-a gasit pe pozitia 6 in clasament ne-a facut sa riscam nadind cam toate bilele pe care le mai aveam pe o alta zona putin mai usoara dar unde pe tot concursul am prins un singur crap.aceasta din urma a fost o strategie castigatoare care ne-a propulsat in clasament depasind adeversarii nostrii cu o viteza mult peste limita legala :D :D .cu 15-18 minute inainte de final ne aflam pe locul 3 dupa centralizarea rezultatelor cantarului de dimineata,la 600 g de locul 2 si la 1 si ceva de locul doi.mai erau 12 minute si avem o trasatura pe zona relativ mai usoara care cu stupoare vedem cum se parcheaza,inainte cu 5 minute de acesta trasatura am luat decizia mai ales Valer,riscand avand in vedere ca pe zona mai dificila din 16 trasaturi am scos un singur peste sa arunce o lanseta poate trage si reusim printr-o minune sa-l scoatem.Culmea este ca in timp ce Valer se chinuia sa scoata pestele care se parcase trage la lanseta aruncata la risc si culmea il scoate si trecem pe 1,moment in care Dan stoica(biju)se intoarce si pleaca spre standul lui A1.in ultimile 7-8 minute mai aruncam o lanseta in acea zona si urmeaza 4 trasaturi si nici un peste scos si A 1 care mai prinde un crap si inchide tabela de marcaj transformandu ne in primii pierzatori ai acestui concurs :D ;) .

Felicitari pt toti cei care au participat si pt cei care au castigat :gl4 :gl4 :gl4 :gl4


Personal ma bucur ca la aceste concursuri amicale exista mari ambitii si orgolii personale intre echipe,aceste doua lucruri stimuleaza foarte mult performanta ;)

_________________
Green Lake-Team
Presedinte CS.GREENLAKE
greenlaketeam@yahoo.com
tel:0761284968


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 1-3 Aprilie Cupa Green Lake (echipe) intre membrii clubului
MesajScris: 04 Apr 2011, 17:07 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:45
Mesaje: 6076
Localitate: BUCURESTI
Frumos concurs ,frumoasa lupta pentru locurile de pe podium pana in ultimul minut :ymapplause: :ymapplause: .

1-45,04 kg
2-42,92 kg
3-38,18 kg
4-33,56 kg

toti au prins in ultimele minute si au "inchis tabela" ... :ymapplause: :ymapplause:

_________________
-MEMBRU FONDATOR Clubul Sportiv
FUDO HOOKS -Japanese technological perfection
tel: 0765.071.874


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 1-3 Aprilie Cupa Green Lake (echipe) intre membrii clubului
MesajScris: 04 Apr 2011, 18:50 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 03 Sep 2010, 11:11
Mesaje: 387
La noi lucrurile au stat cam asa: la inceput a fost bucurie mare pentru standul extras, dupa care incepem pescuitul. Stiam ca va fi greu pentru ca in stanga era Iulian iar in dreapta Cristi. Am nadit cu ceva bile, dupa care am dat cateva spomburi cu pelete de carnati :D cu scopul de a da ocupatie pestelui si a-l inchide pe Iulian. Peste prima noapte nu am avut nici macar o trasatura iar in stanga Iulian a luat doi pesti. Unul dintre ei eu banui ca l-a scos de la 30-40m de malul de pe care pescuiam. Dupa bucuria de la tragerea la sorti vine si dezamagirea si frustrarea de dimineata cand la ora opt nu aveam nici macar o trasatura. Spre norocul nostru, pana la ora zece am scos doi pesti si nu ne-am prezentat cu zero la primul cantar. Peste zi recuperam, scoatem inca patru pesti si la cantarul de seara eram pe primul loc. Vioara era in culmea bucuriei insa eu eram convins ca nu putem ramane acolo si explic si de ce: in primul rand in prima noapte noi nu am avut nici un peste iar pompierul la primul cantar a avut 19kg, deci daca urma acelasi tipar, noi nu urma sa avem prea multe prezentari iar pompierul nu avea decat doua kg de recuperat. In al doilea rand batea foarte puternic dinspre dig si in acest sens cristi avea cele mai mari sanse sa scoata peste el fiind ultimul stand. In concluzie, am luat decizia de a nadi cu destul de multe bile in ideea ca daca se opreste vantul si se intoarce pestele in zona sa nu treaca si la Iulian. La cantarul de dimineata din nou frustrare, pe "A"-uri pompierul si George si-au facut treaba, si au luat primele doua locuri, in dreapta Cristi a avut doi pesti si a urcat pe trei, in stanga Iulian a avut un peste si ne-a depasit cu 20g X( . Deja demoralizati, cazuti pe locul cinci de pe locul unu ne apucam sa strangem sculele. Fix cu zece minute inainte de final se aude sunetul fericirii, intep si incep sa mulinez. Era atat de multa presiune pe fir din cauza vantului incat nu reuseam sa imi dau seama daca am peste sau nu. Pe la 30 metri de mal vad o pata alba la suprafata, semnul locului patru, si asa am scos pe mal 3.89 kilograme de fericire. Asa i-am furat locul patru lui Iulian.
Concluziile mele sunt urmatoarele:
1. Daca directia vantului era inversa, cu totul altfel era clasamentul
2. Daca reuseam sa lansam cu 10-15 metri mai departe reuseam sa scoatem mai mult peste. In acest sens am fost un pic nepregatiti
3. Noaptea pe "C"-uri poti sa dormi linistit, nu te deranjeaza decat cainii :))
4. Iulian e un mare smecher care lucreaza puternic si la factorul psihologic: ii zicea lui cristi ca noi luam peste de la el, ne zicea noua ca cristi arunca la noi in stand, inainte de ultima noapte i-a zis lui vioara ca o sa vada cum trece intercity-ul pe langa el, radea de noi ca o sa scapam pestele in buza minciogului. Toate erau spuse in gluma, insa iti bagau asa un sambure de nesiguranta. In plus, cand am vazut sambata dupa-amiaza cum baga ca migul, pentru mine era demoralizator si ma facea sa gandesc ca nu avem nici o sansa in fata lui.
5. Sunt anumite lucruri pe care nu poti sa le inveti decat pe balta, si sunt alte lucruri pe care nu poti sa le inveti decat in concursuri. In consecinta, aceste concursuri intre membrii clubului sunt extraordinare si binevenite.
6. Nu in ultimul rand, trebuie sa stai bine cu moralul: in cazul nostru am trecut in 40 de ore de la extaz la agonie si invers de multe ori.
7. Trebuie sa ai foarte mare incredere in nada si in bilele de carlig.
8. Nu schimba niciodata ceva ce merge bine. In cazul nostru, aveam momeala castigatoare la carlig si cu toate astea am incercat si alte momeli necastigatoare, deci pierdere de timp. Din sapte pesti scosi, sase au venit la aceeasi combinatie.
9. Nici un concurs nu se termina pana in ultima secunda.
Acestea fiind zise, sa vina urmatoarele concursuri. :gl2 rulz!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 1-3 Aprilie Cupa Green Lake (echipe) intre membrii clubului
MesajScris: 04 Apr 2011, 19:29 
Neconectat
Green Lake Club
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2010, 20:33
Mesaje: 2045
Localitate: bucuresti
Eu suntun pic dezamagit de ceea ce am reusit in acest concurs.
Am avut la mine nada buna,dar nu am reusit sa gasesc cele mai bune solutii pentru a scoate maxim din acel loc.
Am avut un loc de unde am scos toate trasaturile,3 la aceasi combinatie(bila mica de squid+popup de squid si afine)si 1 la bila normala mica.
In rest in alta zona am scapat 2(toate in aceasi zi,duminica inainte de final),si am parcat 2(1 sambata si 1 duminica) in acelasi mod ca George.
Desi locul din fata era destul de mare si imi oferea posibilitati de cautare si de lansare ,la prima vedere,nu a fost asa pana la urma.doar un singur loc de aproximatin 1,5 m a fost productiv in fata usor dreapta ,in fata unor tipirigi...in rest in toata zona ...am aflat mai tarziu ca structurile acelea nu sunt locuri ce tin peste...ele sunt mai mult pt pasari :(
Tinand cont ca in stanga mea a fost echipa lui Pate Florin(pescari mult mai experimentati decat noi)si vazand ca nici ei nu au reusit mare lucru din zona pe care o aveau care era aproximativ identica cu a noastra...inclin sa cred ca a fost o zona grea in care nu am putut sa gasim vestitele "canale"de trecere a pestelui...
Vazand si ceea ce patea George la ,lansetele din stanga,dinspre noi...nu am mai stiut ce sa facem si unde sa cautam.
Poate ca am gresit sa nadim cu spomb-ul la inceputul concursului,(chiar daca am avut cred ca al-2-lea peste prins din concurs la o ora dupa incepere,dupa ce luase Cristi pe primul)si a doua zi dimineata,gandindu-ma acum ca am speriat pestele care posibil sa fii fost prin zona..
In rest am avut placerea sa pescuiesc langa George si Valer de la care am avut ce "fura"mai mult din tehnica si abordare.
Multumesc tiz-ului meu pentru bunatatea de gratar facut sambata seara.
Am avut marea si frumoasa ocazie sa fiu arbitru al zonei A si astfel am vazut ce fpesti frumosi are chiroiu4,si ce colegi super am.
Multumesc clubului :gl2 pentru aceasta atmosfera si pentru faptul ca fac parte din aceasta mare familie.

_________________
http://airsoft-outlet.ro/

0765242945-Florin Pocris


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 1-3 Aprilie Cupa Green Lake (echipe) intre membrii clubului
MesajScris: 04 Apr 2011, 19:54 
Neconectat
VIP GL
Avatar utilizator

Membru din: 20 Feb 2010, 10:39
Mesaje: 1338
Povestea dupa A1 sa incep cu inceputul in primul rand cand am ajuns pe balta si am plecat cu echipa in vizualizarea standurilor cand am vazut A1 se punea problema ca cine cade era o echipa compromisa din simplu motiv ca nu pescuise nimeni pe el a ba da Nasuk care a si spuss retin bine FRATE aici SE INEACA CRAPU :)) nu exista apa mica (SI MARE DREPTATE A AVUT) ma rog DAN Stoica a ajuns la performanta de a trage din urna ORDINEA 1 Standul 1 si am iesit tot pe 1 cam paranormal :-o :-o asa am ajuns pe stand si cum ne uitam noi asa de pe stand iam zis lui Taxi cand am delimitat jumatatea de stand daca pot sa bag 1 laseta pe malul vis a vis nu aveam cum din pozitia standului sa prind malul din cauza Plaurului din fata in fine am ajuns la intelegere foarte bine cand am inceput sa pescuim am inceput sal cautam si am dat de el pe langa structuri de plaur unde nici cu gandul nu gandeai ca o sa fie pe acolo peste prima trasatura pe care am avuto a fost la 4 dimineata dupa o nadire din cobra cam din 2 in 2 ore dadeam bile sa pescuit cu 3 lasete bila de la george si 1 pe carnat care a si cazut salonta de 8.600 noi nu am avut apa mica cea mai mica apa indicata de marker a fost 2.5 metri am avut portiuni cu 6 metri sa numai spun de agatatura in concluzie este un stand greu daca pescuiesti pe el prima data parerea mea si a echipei FireFrog Team dar a meritat :gl9 :gl9
numai bine familiei :gl2

_________________
Vice Campion 2014 GREEN LAKE


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 1-3 Aprilie Cupa Green Lake (echipe) intre membrii clubului
MesajScris: 04 Apr 2011, 20:09 
Neconectat
Membru GL
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2010, 09:41
Mesaje: 904
Pompi , eu am pescuit cu Trofim mai in stanga aproape de WC`u , dar acum locul nu mai este pt ca a venit plaurul , acolo noi la buza stufului aveam apa de 3,5 - 4 metri plus la jumatatea distantei mal - plaur niste crengi imense scufundate. Parerea mea ca daca in vremea se mentinea calda pestele urca pe apa mica si puteati sa va uitati la apa linistiti ,exact cum am patit eu cu Trofim timp de 72 h in care am avut doar 12 trasaturi .

Revenind la subiect ; Cristi a ajuns inaintea mea la tragere si am aflat ca am picat pe C4 de la pompieru . Nu stiam ce sa fac sa ma bucur pt ca Trofim pescuise in urma cu o sapt acolo si a avut rezultate excelente sau sa fiu trist ca vremea s-a stricat si simteam ca pestele s-a retras sub plaur . Am pescuit cu bile solubile de la george si pop-up de capsuna . Am inceput cu 2 lansete undeva la jumatatea baltii si cu celelalte 2 am incercat sa prind malul de vis-a-vis lucru imposibil cu 0.4 si plumb de 90 gr plus vant ; plus ca aproape de malul de vis-a-vis era un singur culoar pe care daca nu-l prindeai nu mai scoteai montura . Prima trasatura a venit dupa 15 min de la start si am zis e bine pestele e aici .. a urmat o noapte in care am privit linistit apa , a 2-a zi a fost mai buna cele mai multe trasaturi au venit de la lansetele cu care incercam sa prind malul , am si ratat inexplicabil 2 pesti .. am folosit kurv shank de 4 si 6 . Cam atat ,poate intra Cristi si mai povesteste eu nu prea am talent de narator :D .
Eu sunt multumit de rezultat .

Felicitari inca o data!

_________________
Dan Serban


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 1-3 Aprilie Cupa Green Lake (echipe) intre membrii clubului
MesajScris: 05 Apr 2011, 07:30 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:45
Mesaje: 6076
Localitate: BUCURESTI
Sa va povestesc si eu mai detaliat povestea standului 9 (C2)

Am extras locul si m/am dus pe stand . In dreapta mea Viora PE STAND 10 si cap de stand CRisti pe stand 11 (C4) ,in stanga Ionescu pe stand 9 la dig .

Ma si gandeam ca Cristi o sa incerce sa inchida toate canalele de trecere si o sa stau ca milogul sa astept ce trece de el (daca trece) . Ma apuc direct sa nadesc cu cobra exact unde trebuia adica la vre-o 15 metrii de malul opus si la 15-20 metrii in fata mea vreun kg de bile solubile amestecate cu bile tari de 18 .Deja ma uitam in stanga mea ca la niste victime ca oprisem migratia pestilor exact unde trebuia .... Cand stupoare X( X( vecinii mei din stanga si dreapta scot spombul si incep bombardamentul ~x( ~x(
Eu nadisem cu o logica imprastiat sa pun pestele in miscare de la o bila la alta dar cand am vazut bombardamentul imediat m/am gandit ca o sa am o noapte linistita fara evenimente . Deja problema majora pt. mine nu mai era echipa de pe stand 11 si erau chiar vecinii mei din stand 10 care nadise pana/n malul opus . Le-am atras atentia ca nu o sa ajunga cu monturile unde au nadit dar au crezut ca daca arunca cu spombul cu monturile o sa fie floare la ureche si nu a fost asa deloc .


In stanga mea la fel au bagat spombul la nadit cu totul ca malul opus era cel mai apropiat de ei si mi-am dat seama ca s/au faultat singuri standul din dig tinand mereu peste si facanf galagie o sa se tireze din zona . In fine ...am reglat monturile sa arunc la distante intre 5 si 10 metrii de mal logic tinand cont ca nadisem pe la 15 metrii si m/am pus pe desfacut sticlele de vin . Am baut o sticla ,inca o sticla (erau de 1,5) si pestele nu se arata interesat . In jur de 11 seara prima trasatura exact la un senzor care nu era setat pe statie si nu avea nici swinger iluminat era lanseta din dreapta :-o . Am sarit ca ars peste masa "de bar" si am intepat pestele si l/am si scos . Dupa vre-o 45 minute mai intra unul si-l scot si ma gandesc deja ca o sa am o noapte alba ....dar pana dimineata nimic X( . Dimineata nici o trasatura dar vecinii din dreapta mea incep sa prinda si eu ma uit la ei.... :-? . Astept sa vina bancul la mine dar nu mai trece de lansetele lor si tot ei prind #-o #-o #-o . Merg pe la ei si le bag cateva "fitile" ca standul C11 prinde in standul lor cu gandul ca se mai muta mai in dreapta cu lansetele dar ei nimic X( ...cu doua pescuiesc pe dreapta si doua pe stanga . :-ss . Stau in cort si analizez situatia si ma gandesc cum de nu trece pestele de ei si la mine si incepe sa/mi vine in minte ce se intamplase si/mi dau seama ca mai mult luase in ultima vreme pe lasnsetele din stanga din/spre mine . Momeala si pop-upul era indentic cu ce dadea/u ei si eu nu prindeam ~x( ~x( . Colegii mei de echipa se duc sa manance la cabana si eu raman singur in stand si ma tot gandeam :-? :-? . era deja ora 14 si noi nimic X( . Scot lanseta din dreapta si "fur" vre-o 5 metrii din standul vecinilor . Pun mana sa scot a doua lanseta si ce/a care abia o aruncasem pleaca pe baitruner si eu cu cealalta lanseta in timp ce recuperez ma uit la ea ca boul ca ma gandeam ca am agatat eu firul ce/a ce era ilogic ca era mult drapta . In fine intep si aduc la mal un crap de 8 ,2 kg si-l execut la minciog singur . Scot lanseta care incepusem sa recuperez la ea si momeala fiind buna arunc cu vre-o 5 metrii de limita standului sa mai incapa inca una mai in dreapta . Dupa nici 5 minute pleaca lanseta pe baitruner ce-a care era la 5 metrii de limita standului si simt dulapan in "bat" . Trag de el voiniceste pana la 20 metrii de mal si incepe sa o ia in dreapta (in canal megea pe buza lui) si ia firul de la lanseta din drapta care incepuse sa plece si ea pebaitruner si eu singur in stand neputand sa fac nimic zic ca nu are nimic si trag in continuare voiniceste de el ~x( ~x( . Prostie mare ca am uitat ca are pus firul pe clips ca sa arunc la aceeas distanta asa ca se termina firul si incepe sa traga montura din larg pana se agata si .......se forfeca firul si se taie instant :-ss :-ss . Eram plin de spume ca ma chinuisem sa/l aduc din larg din agatatura si sa/l scap chiar langa mal era frustrant . Binenteles ca nici cealalta lanseta care i-mi retezase firul nu am reusit sa o mai scot si uite asa am ramas fara doua lansete . Pun repede plumb si carlig si le pozitionez exact ca prima oara si ma apuc sa astept increzator ca am gasit zona fierbinte si asa si era . Vin colegii mei de echipa Strupf si Andrei si le povestest intamplarea si dupa vre-o ora iar trasatura pe lanseta din drapta :ympeace: .....Stumpf ma roaga sa/l las pe el sa/l scoata dar imi era sa nu/l lasa prea mult in dril si sa agate vecinii din dreapta asa ca intep eu si ma pun voiniceste sa/l aduc spre mal . Dupa vre-o 6-7 pompari pestele i/si da "drumul la maini" si raman cu buza umflata ~x( . Ma si gandeam la rugamintea colegului meu si eu nu/l lasasem pe el si parca se maniase "al de sus". Nici nu am apucat sa arunc lanseta ca pleaca urmatoarea si fac semn sa'l intepe Strumf si el pompeaza de vre-o 4-5 ori si il scapa si el pe drum ~x( ~x( . Eram cu lansetele din dreapta afara si cele din stanga era undeva amplasate pana in mijlocul baltii si i/am spus ca pestele a trecut de noi si asa a fost ......vecinul din stanga inteapa si el si scoate doi pesti .

Toata ziua a batut un vant naprasnic si trebuia sa arunc de multe ori pana o puneam in zona "fierbinte" care o gasisem dar asteptam seara sa se opresca vantul .De frica sa nu mai nadesca cu spombul vecinii am asteptat linistit pana la ora 18 si cand m/am apucat sa nadesc din cobra ei nu mai puteau nadii cu spombul si nici cu cobra nu ajungeau in zona "fierbinte" si deja i/mi frecat palmele de bucurie :)) .

In acel moment clasamentul de seara arata asa (de cine imi era frica)
stand 1 -27,40-Frog
stand 7-15,38-George
stand 9-25,02 (noi)
stand 10-29,67(vecin)
stand 11 -27,03 (Cristi-Nasuk)

Anunt vecinii ca in noaptea asta trece inter-city pe langa ei si daca vor bilete la personal =))


Arunc lansetele pe pozitie si anunt ca noaptea asta stau pe lansete si le schimb din doua in doua ore . Afara a inceput un vant si niste valuri de ziceai ca esti la mare si nu/mi venea sa cred ca poate sa bata asa tare noaptea vantul si mai batea si dispre dig dar putin in fata ,exact cum era mai rau . Cand a venit ora de schimbat lansetele am scos una afara (ce-a din dreapta )si cand sa arunc nu mai puteam sa arunc la distanta la care aveam semn pus si zic ca mai bine le las pe celelalte pe pozitai initiala . Pe la 12 -01 noaptea trage la a doua din drapta si scot un crap de 5 kg la care ma ajuta Viora la minciog si/si da seama ca-l depasec cu acel crap .Nu am mai reusit sa arunc lanseta la distanta dorita din cauza vantului care batea din ce in ce mai puternic si asta mi/a fost sfarsitul si pana la dfinal nu am mai prins nimic .

Am incalecat pe/o sa si v/am spus povestea standului 9 asa .....


ps. Multumesc colegilor de echipa Andrei Stanica si Florin Sudor (Strumf) pentru increderea acordata si/mi pare rau ca i/am dezamagit dar trebuie sa invete ca "locul bate pescarul " .
Sincer sunt multumit de cat peste am scos din acel loc si nu/mi trebuia mult sa castig de pe un loc in care eram "victima" .

_________________
-MEMBRU FONDATOR Clubul Sportiv
FUDO HOOKS -Japanese technological perfection
tel: 0765.071.874


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 1-3 Aprilie Cupa Green Lake (echipe) intre membrii clubului
MesajScris: 05 Apr 2011, 08:08 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:40
Mesaje: 1418
Iuliane cand ai facut anuntul:,,Anunt vecinii ca in noaptea asta trece inter-city pe langa ei si daca vor bilete la personal =)),,te refereai la standul 7? :)) :)) :)) :))

_________________
Green Lake-Team
Presedinte CS.GREENLAKE
greenlaketeam@yahoo.com
tel:0761284968


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 1-3 Aprilie Cupa Green Lake (echipe) intre membrii clubului
MesajScris: 05 Apr 2011, 08:15 
Neconectat
Admin GL
Avatar utilizator

Membru din: 17 Ian 2010, 20:45
Mesaje: 6076
Localitate: BUCURESTI
nu la stand 10 ;) .

Sa povestesc si de ce ......Vioara seara incepuse sa se umfle camasa de pe el si zicea ca este castigator si in cel mai rau caz cade de pe loc 1 pe 3 . Il intreb de ce si zice ca standul 7 nu mai are sanse ca daca nu ai prins nimic toata ziua inseamna ca nu ai gasit unde sa prinzi si pana la final asa o sa ramai =)) . Pe mine ma scoses/se din schema si se batea cu Cristi si stand 1 pentru podium dar ....s/a culcat pe locul 1 si dimineata la cantar era pe locul 5 =)) =)) .

Il inteleg ca este la inceput si nu stie ca toti suntem vulpi sirete care ataca cand nu mai crezi si poate a uitat ca avem aceeas "scoala" si sprintam pe final :ymblushing:

_________________
-MEMBRU FONDATOR Clubul Sportiv
FUDO HOOKS -Japanese technological perfection
tel: 0765.071.874


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Reclama
MesajScris: 01 Mar 2011, 00:30 
Neconectat
Advertiser bot
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 2010, 13:00
Mesaje: 00

Reclama:





 


Sus
 
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 363 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Următorul


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Style created by © Matti, gry komputerowe, alveo witaminy zdrowie witaminy

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România